Yardım Samsung Galaxy On7 SM-G600F Ekran Bazen Tutukluk Yapıyor

• Konbuyu başlatan anilcetin
  • Başlangıç tarihi
A

anilcetin

Merhaba modelini belirttigim cihazin ekran degisimini yaptirdigim halde bazen dokunmatik calismiyor tutukluk yapiyor buna alt dokunmatik dugmeler de dahil nasil duzelir bu format attim hard reset attim gene olmadi anakartla ya da yuklu olan romlami alakali sizce?

Merhaba modelini belirttigim cihazin ekran degisimini yaptirdigim halde bazen dokunmatik calismiyor tutukluk yapiyor buna alt dokunmatik dugmeler de dahil nasil duzelir bu format attim hard reset attim gene olmadi anakartla ya da yuklu olan romlami alakali sizce?
Cihaza stock rom atın baştan. Ama sürekli donuyorsa anakart olma ihtimali çok yüksek

Cihaza önce odin ile yazılım yükleyin ve format atın kurun deneyin. Gene aynı sorun varsa ekrandan da yapabilir. Yan Sanayi ekran ise sorun olabilir.​

Geri
Üst Alt