Samsung Galaxy ON7 SM-G610L Yazılım Sonrası Şebeke Sorunu

Srknkzu

Üye
Arkadaşlar bugün Samsung Galaxy ON7 SM-G610L modeli telefonuma stock ROM yükledim. Yükleme işleminden sonra SIM kartımı taktım, pin kodunu girdim ama ne yazık ki şebeke yoktu (yuvarlak levha işareti) IMEI numarasını sorarsanız IMEI numarama bir şey olmamış. Nasıl çözerim acaba yardımcı olur musunuz?

telefona root atılıp patch yapılması lazım telefon büyük ihtimalle kaçak

Bana nasıl yapılacağını anlatabilir misiniz Hocam ?

Elinizde Profesyonel araçlar (Boxlar) yoksa yapamazsınız.

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

http://t.me/gsmturkey

Elinizde Profesyonel araçlar (Boxlar) yoksa yapamazsınız.

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

http://t.me/gsmturkey
Bu boxları nereden satın alabilirim? Root yapmak ücretsiz bir şey değil miydi ? Ve bana tam olarak yapmam gereken işlemin adını söyler misiniz ?
Biliyorum manyak sorular soruyorum ama bunların cevaplarını almam lazım.

Bu boxları nereden satın alabilirim? Root yapmak ücretsiz bir şey değil miydi ? Ve bana tam olarak yapmam gereken işlemin adını söyler misiniz ?
Biliyorum manyak sorular soruyorum ama bunların cevaplarını almam lazım.

Cihazınıza patch cert işlemi yapılması lazım. Bunu sadece ücretli Tool ve boxlar ile yapmanız mümkün. Box dediğimiz aletler minimum 1000TL+ fiyatlara satılmakta. Bu cihazınız için kalkıp Tool almanız gereksizdir. Cihazınızın bu tip sorunlarını cüzi rakamlar karşılığında uzaktan bağlantı ile yapıyor forum yetkililerimiz. WhatsApp destek hattından yazmanız yeterli olacaktır, macera arayıp Cihazınıza kendiniz müdahale etmeye çalışmayın, bu tip işlemler bilinçsizce yapılırsa cihazın efs sini bozabilir, telefon kullanılamaz hale bile gelebilir.

Geri
Üst Alt