Yardım Samsung Galaxy S10 Qualcomm Server İle Kayıt

PowerFull

Üye
Server kaydı ile ımei kaydı yapılan cihaz güncelleme veya sıfırlama durumunda ımei bozuluyor mu kapanma riski oluyor mu bilgisi olan arkadaşlar yardim edebilirmi ?

Server kaydı ile ımei kaydı yapılan cihaz güncelleme veya sıfırlama durumunda ımei bozuluyor mu kapanma riski oluyor mu bilgisi olan arkadaşlar yardim edebilirmi ?[Gizli içerik]
Cihazın tam olarak modelini u sürümünu android sürümünü belirtir misiniz

Cihazın tam olarak modelini u sürümünu android sürümünü belirtir misiniz
Snapdragonolan modeli u olan sürümü model kodunda kaydı var ben almayı düşünüyor ama kapanma riski oluyormu yeni rom veya yazılım yükleyince onu merak ettim

Server kaydı ile ımei kaydı yapılan cihaz güncelleme veya sıfırlama durumunda ımei bozuluyor mu kapanma riski oluyor mu bilgisi olan arkadaşlar yardim edebilirmi ?[Gizli içerik]
evet yazilim güncelleme veya format ile bozuluyor tekrar onarilabilir.

Hayır hiçbir şekilde şebeke gitmez imei silinmez. Güncelleme alır. Orjinal inden hiçbir farkı yok gibi kullanırsınız. Numaranız sağlam bişey ise kesinlikle kapanmaz

Hayır hiçbir şekilde şebeke gitmez imei silinmez. Güncelleme alır. Orjinal inden hiçbir farkı yok gibi kullanırsınız. Numaranız sağlam bişey ise kesinlikle kapanmaz
Rom filan atsam sorun olmaz yani ımei sgalamolduğunu nasıl anlarım peki

s21 ultra için server kyt konusunda yardımcı olabilecek arkadaş var mı

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

numaraya mesaj yolladım ancak kapalı sanki. dönüş yapabilirseniz

Geri
Üst Alt