Bilgi Samsung Galaxy S10, S10 Plus, S9, S9 Plus, Note 9 IMEI Repair

Demir0021

Üye
Selam Arkadaşlar Bu Sitede Yeniyim Bilmiyorum Konu Doğrr Yerdimi

Arkadaşlar almanyadan samsung s10 s10 plus s9 s9 plus yada not 9 telefon alacağım ama hangisine imei atılıyor bilmiyorum bana yardımcı olan varsa çok tşk ederim ona göre telefon alacağım iyi forumlar

Aleyküm selam hoşgeldiniz s10 s10+ ve Note9 cihazlarına malesef şuan için imei repair işlemi yapılamıyor ilerleyen zamanlarda çıkacağını umuyorum. S9 ve S9+ için internette repair olduğu yazılıyor ancak ne kadar doğru bilmiyorum sağlam bir kaynak yok. Konuyu gören üstadlarımız daha ayrıntılı bilgiyi vereceklerdir.

çok çok tşk ederim umarım en yakın zamanda üstatlarımız konuya cvp vereceklerdir tşkler bu arada

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Server üzerinden yapılıyor diye biliyorum. Root ile felan işi yok. Hani yapacak olan bir box var ise o da chimera dan başkası olmaz :)

Selam Arkadaşlar Bu Sitede Yeniyim Bilmiyorum Konu Doğrr Yerdimi

Arkadaşlar almanyadan samsung s10 s10 plus s9 s9 plus yada not 9 telefon alacağım ama hangisine imei atılıyor bilmiyorum bana yardımcı olan varsa çok tşk ederim ona göre telefon alacağım iyi forumlar
Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus oluyor. Chimera Tool ile ama diğerleri Server üzerinden oluyor. Ama şu an server kapalı maalesef. Ne zaman açılır belli değil.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
bu server dedıgınız nasıl bırsıstem oluyor program gıbı bırseymı veya serverin ısmı nedır

S10 S10 PLUS DIŞINDA ÖBÜRLERİ İMEİ REPAİR OLUYOR

Server üzerinden oluyor.​

Chimerada oluyor artık

Geri
Üst Alt