Samsung Galaxy S20 SM-G980F IMEI Repair

• Konbuyu başlatan BashirM
  • Başlangıç tarihi
B

BashirM

Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim. 1 hafta önce ikinci el s20 aldım. Telefonun imei değiştirilmiş ben de odin ile stock rom attıktan sonra öğrendim. Şimdi telefona numara taktıkta "Ağda kayıtlı değil" yazıyor. Kısacası imei değiştirmek istiyorum. Birkaç video izledim, ama bir şeyi anlamadım. İmei repair için kredi almalımyım? Bir de forumda rastladım. İmei değiştirdikten sonra sim unlock gibi bir şey yapmalıyım? bir de bu u8, u5 ne? Ne işe yarıyor?

elinizde box var mı ücretli olanlaerdan z3x okto yada chimera

Arkadaşlar merhaba. Forumda yeniyim. 1 hafta önce ikinci el s20 aldım. Telefonun imei değiştirilmiş ben de odin ile stock rom attıktan sonra öğrendim. Şimdi telefona numara taktıkta "Ağda kayıtlı değil" yazıyor. Kısacası imei değiştirmek istiyorum. Birkaç video izledim, ama bir şeyi anlamadım. İmei repair için kredi almalımyım? Bir de forumda rastladım. İmei değiştirdikten sonra sim unlock gibi bir şey yapmalıyım? bir de bu u8, u5 ne? Ne işe yarıyor?

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/Gsmturkey

Hayır. Sadece ücretsiz olarak indirdim
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Kayıt olup hesap açtım. Başka bir şey yapmadım
olmaz öyle para yatırman lazım lisans alman lazım o şekilde hiç bir işine yaramaz

Geri
Üst Alt