•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Custom Rom Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9190 Yazılıma Yükelme İşlemi

26 Eyl 2018
158
76
28
merhaba arkadaşlar samsung s4 mini i9190 bir cihaz var elimde cihaz bana geldiginde samsung yazısında kalıyordu yazılım yüklemeyi denedim z3x de setup hatası verdi odin son sürümde yüklemeyi denedim onda da aynı hatayı veriyor cihaz yazılıma girmiyor dowload moda geçiyor yardımcı olursanız sevinirim

IslamB3y1

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
9 Ara 2019
1,747
2,813
113
17
İstanbul
Site adresi
merhaba arkadaşlar samsung s4 mini i9190 bir cihaz var elimde cihaz bana geldiginde samsung yazısında kalıyordu yazılım yüklemeyi denedim z3x de setup hatası verdi odin son sürümde yüklemeyi denedim onda da aynı hatayı veriyor cihaz yazılıma girmiyor dowload moda geçiyor yardımcı olursanız sevinirim
Konu Açarken Örnege Dikkat Ederseniz Seviniriz
Samsung ta Kalıyorsa eMMc Dir
Kronik hata.

adnanmirsad56

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
11,642
20,827
113
Cihaz recovery moda giriyorsa ss atarmısınız

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
19,916
30,423
113
36
TWRP yüklemeyi deneyin.​

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!