Çözüldü Samsung Galaxy S5 SM-G900F Write Cert İşlemi

Beğenmen yeterli rica ederim burada herkese elimizden geldiğinec yardımcı oluyoruz.

Gizli İçerik
s
Beğenmen yeterli rica ederim burada herkese elimizden geldiğinec yardımcı oluyoruz.
sağol ustam (Farklı model üzerinden rapir yapmaya calıştim oluyo fakat şebeke vermiyo eksiklik var demekki oyuzden olmuyor neyse emeğine sağlık

G900FD modeli ise (çift sim olan) kalıcı cert verebilirim.

:) Geçmiş olsun yapabilecek bişey yok cert dosyası kalıcı olur.Keşke yedek alsaydınız.

Usta orjinal kendi imesini geri getiremezmiyiz şuan orjinali açık BTK geçici olarak yurtdışı telefonları açtı biliyosun ne yapabiliriz
BTK'nın açtığı cihazların 1.5 ay ömrü kaldı yine kapanacak çalışan kaydı neden değiştirdin ki?

BTK'nın açtığı cihazların 1.5 ay ömrü kaldı yine kapanacak çalışan kaydı neden değiştirdin ki?
Yok arkadaşım senin verdiğin cert dosyasinda şebeke gelmiyor oyuzden degistirdim yoksa niye ugrasayim daha once Ben degistirmedim certi bana Boyle geldi ikinci el telefon

Hocam Verdiyiniz Yazilim Dosyasini yuklediyimde sorunsuz yukleniyor ama telefon goruntu gelmiyor hic cur yazilim degisdirdiyimde direk geliyor

Hocam Verdiyiniz Yazilim Dosyasini yuklediyimde sorunsuz yukleniyor ama telefon goruntu gelmiyor hic cur yazilim degisdirdiyimde direk geliyor
İlginç ben böyle bir sorun yaşamadım. Başka yazılım ile deneyin cert yazmayı veya Combination üzerinden yazın​

İlginç ben böyle bir sorun yaşamadım. Başka yazılım ile deneyin cert yazmayı veya Combination üzerinden yazın
Hocam Yapdim Sorunsuz Calisdi Dun Yapdim Eywallah Ama
Sizin Verdiyiniz Yazilimi Yukleyince Telefon Sim Siyah Kaliyor Calisiyor Ama Goruntu Gelmiyor
Download Ve Ya Recovery Mode girincede siyah kaliyor
Baska Yazilim Yukledim Oldu
Tessekkurler.

Hocam Yapdim Sorunsuz Calisdi Dun Yapdim Eywallah Ama
Sizin Verdiyiniz Yazilimi Yukleyince Telefon Sim Siyah Kaliyor Calisiyor Ama Goruntu Gelmiyor
Download Ve Ya Recovery Mode girincede siyah kaliyor
Baska Yazilim Yukledim Oldu
Tessekkurler.
Geçmiş olsun.​

Ustam bende

MTP + MODEM + ADB

Bendekilerde DM+MODEM+ADB olarak var.
bununla da MSL Reset yapılamıyor.

Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt