Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925T DRK Fix

jacoup7272

Üye
g925t drk hatası veren cıhaz var 7.0 yuklu frp açık ne önerebılırsınız ustalar

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    104.6 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Çökük haldeyken birdaha aynı işlemi yap düzelecektir.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Telefon Aciliyorsa Eyer OEM Ac Twrp At Magisk YUkle
Sorun Hall Olunur Elinde Octoplus Varsada Eyer Onlada
FRP Kirip Yapa Bilirsiniz.

Telefon Aciliyorsa Eyer OEM Ac Twrp At Magisk YUkle
Sorun Hall Olunur Elinde Octoplus Varsada Eyer Onlada
FRP Kirip Yapa Bilirsiniz.
tlfn açılmıyor recovery modunda frp oldugu için rootlanmıyor z3x chımera octoplus denedim kırmadı bi dosya indirdim şuan yüklenıyor bakalım sonuç ne çıkacak

tlfn açılmıyor recovery modunda frp oldugu için rootlanmıyor z3x chımera octoplus denedim kırmadı bi dosya indirdim şuan yüklenıyor bakalım sonuç ne çıkacak
cf root da yükleyebilirsin z3x pro varsa reset frp ufs yap ardından rootla düzelecektik.

drk fix yazılımı yükledim recovery moddan çıktı menü ekranı gelmeden bu uyarı verıyor device storage corrupt altında devıce restore yazıyor sıfırla dıyorum recovery moduna girmeden geri açiliyor ufs yöntemide denedim ondada açmadı hata verıyor zaten frp kırılsa gerisi gelirde kırılmıyor işte

önce full yazılım at sıfırla
yazılımı ap parçasını çıkart arşivden
recovery.img ve ya (.img.ext4) nasıl ise sil boot dosyasını aynı klasöre kopyala kopya boot dosyasını recovery.img olarak adlandır ve 7zip ile hep dosyaları arşivle tar ve sıkıştırmadan ap bölümünden odin ile flash at açılır

önce full yazılım at sıfırla
yazılımı ap parçasını çıkart arşivden
recovery.img ve ya (.img.ext4) nasıl ise sil boot dosyasını aynı klasöre kopyala kopya boot dosyasını recovery.img olarak adlandır ve 7zip ile hep dosyaları arşivle tar ve sıkıştırmadan ap bölümünden odin ile flash at açılır
tek parçalı rom içinde aynı şeyler mi geçerli

tam olarak şu yazıyor the data partition has ben corrupted you need to reset your device the factory default settings this will erase all your data
sıfırlama istiyor sistemde değişiklik olduğu için dediğim gibi yaparsanız düzelir muhtemelen

Geri
Üst Alt