Yardım Samsung Galaxy S6 Edge SM-G928F Ekran Kilidi Sorunu

Cvt

VIP Üye
Selamun aleyküm gsmturkey ailesi bugün S6 Edge Plus geldi ekran kilidinin şifresi unutulmuş cihazı sıfırlamadan içindeki bilgileri silmeden kilidi aşmanın bir yolu varmıdır ? Teşekkürler.

Selamun aleyküm gsmturkey ailesi bugün S6 Edge Plus geldi ekran kilidinin şifresi unutulmuş cihazı sıfırlamadan içindeki bilgileri silmeden kilidi aşmanın bir yolu varmıdır ? Teşekkürler.
Tam modeli nedir?

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Tam modeli nedir?

Abi SM-G928C

Ekran Alıntısı.PNG

Eyvallah abi Teşekkürler :)

Z3x ile frp off yapabilirsen gerisi kolay.
Manuel de kırılabilir başka yöntemlerde var :)

• Beğen
dostum octoplus u5 sürümünü kırıyor z3x u4e kadar destekliyor.Frp Off konumuna getirince twrp kur

Mount>Data sonra Acvanted>File Manager>Data>system> gesture.key pattern.key locksettings.db dosyalarını sil işlem tamamdır :)

Frp off yapmak için işaretli olanı tıklasın arkadaşın
octosı.PNG

Sorun çözüldümü.
Çözülmedi hocam octoplus box arıyorum :)
dostum octoplus u5 sürümünü kırıyor z3x u4e kadar destekliyor.Frp Off konumuna getirince twrp kur

Mount>Data sonra Acvanted>File Manager>Data>system> gesture.key pattern.key locksettings.db dosyalarını sil işlem tamamdır :)

Frp off yapmak için işaretli olanı tıklasın arkadaşınEkli dosyayı görüntüle 1007

Hocam çok teşekkür ederim sağolun ancak malesef elimde cihaz yok yakın çevrede aradım kimsede yok. Kargo ile göndericem sanırım :)

İstanbul/Sultanbeyli'ye yollarsan hallederim kardeşim

• Beğen
İstanbul/Sultanbeyli'ye yollarsan hallederim kardeşim
Eyvallah Aydar hocam sizden önce davrandı ona göndereyim :) Bir dahakine size gönderirim İnşallah Allah razı olsun ilginiz için teşekkür ederim :)

Eyvallah Aydar hocam sizden önce davrandı ona göndereyim :) Bir dahakine size gönderirim İnşallah Allah razı olsun ilginiz için teşekkür ederim :)
Sıkıntı değil burda her sorununuz çözülür önemli olan dostluk :)

Geri
Üst Alt