Samsung Galaxy S6 IMEI Silinme Sorunu

• Konbuyu başlatan GalaFans
  • Başlangıç tarihi
G

GalaFans

*#06# sorguladığımda IMEI 3500000000006 / 2 görünüyor ve arama yaptığımda "ağda kayıtlı değil" diyor. Telefon orjinaldi IMEI orjinaldi rom root filan atarken uçtu.

Box varmi elinizde

• Beğen
Tepkiler: Cvt
*#06# sorguladığımda IMEI 3500000000006 / 2 görünüyor ve arama yaptığımda "ağda kayıtlı değil" diyor. Telefon orjinaldi IMEI orjinaldi rom root filan atarken uçtu.
Combination deneyin ve kontrol edin büyük olasılakla EFS ile uğraşılmadı ise gelecektir. Yada smartswitch ile güncellemeyi deneyiniz.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Combination deneyin ve kontrol edin büyük olasılakla EFS ile uğraşılmadı ise gelecektir. Yada smartswitch ile güncellemeyi deneyiniz.
Kombinasyonu indirdim odinle attım ve garip bir ekran geldi ve senin direktifleri bekliyorum hocam ?

Elinizdeki mevcut yazılımı yüklemeye çalışın. Cihazınızın düzelebilmesi için elinizde box olması şart yinede yazılım yükleyin normale dönsün sonrasında yapmanız gerekenleri adım adım anlatacağım size.

W3X Destek bölümünde bulunan W3X programını satın alarak düzeltebilirsiniz.

En azından telefon açıktı şimdi atabildiğim romuda atamıyorum hiddenden sonra fail veriyor

En azından telefon açıktı şimdi atabildiğim romuda atamıyorum hiddenden sonra fail veriyor
Hidden önemli birşey değil. O yüklenmesini sorun olmaz. Siz cihazı recovery moda alıp format atın açılır cihazınız.

Geri
Üst Alt