Yardım Samsung Galaxy S6 SM-G920F U5 DRK Fail

mrwhoods

Üye
Elimde bir SM-G920F U5 cihaz var.
cihaza orjinal yazılım yüklüyorum DRK hatası alıyorum "device does not have drk, please install drk first" ENG Boot yüklüyorum cihaz bu hatadan kurtuluyor fakat bu defa da samsung Galaxy S6 yazsında takılı kalıyor sebebi ne olabilir nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz ?

cihaza orjinal yazılım yüklüyorum DRK hatası alıyorum "device does not have drk, please install drk first" ENG Boot yüklüyorum cihaz bu hatadan kurtuluyor fakat bu defa da samsung Galaxy S6 yazsında takılı kalıyor sebebi ne olabilir nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz ?
Burada Bunu İndirip Deneyn İsterseniz

Bunu Direk Yükleyip Hocam
çok teşekkür ederim oldu ama ekranın dokunmatiği ters çalışmaya başladı :D nasıl iş bu :D sağa tıklıyorum sol tarafa tıklamışım gibi algılıyor sola kaydırıyorum sağa kayıyor :D

çok teşekkür ederim oldu ama ekranın dokunmatiği ters çalışmaya başladı :D nasıl iş bu :D sağa tıklıyorum sol tarafa tıklamışım gibi algılıyor sola kaydırıyorum sağa kayıyor :D
:) Recoveryden Sıfırlayın İsterseniz Bi Hocam

:) Recoveryden Sıfırlayın İsterseniz Bi Hocam
denedim yine aynı bu adreste arkadaş çözmüş ama kodu yazıyorum otomatik işlem yapması gerekirken ben arama butonuna basmadan işlemi gerçekleştirmiyor ama bu seferde ağda kayıtlı değil uyarısı veriyor ne alaka anlamadım :D
BURADA

Moderatör tarafında düzenlendi:
denedim yine aynı bu adreste arkadaş çözmüş ama kodu yazıyorum otomatik işlem yapması gerekirken ben arama butonuna basmadan işlemi gerçekleştirmiyor ama bu seferde ağda kayıtlı değil uyarısı veriyor ne alaka anlamadım :D
BURADA
Şimdi Farklı Yazılım Yüklemeyi Dene

EFT varmıydı elinizde

BURADA
Burada

Şimdi Farklı Yazılım Yüklemeyi Dene
5 adet farklı yazılım deneddim her birinde drk hatası veriyor bir tek ilk attığınız yazılımda telefon çalışıyor onda da yazdığım kodlara tepki vermiyor malesef ekranda haliyle ters çalışıyor

ne yazıkki bu yöntemi deneyemiyorum kodu yazdığımda otomatik giriş yapması gerkirken arama tuşuna basmadan işlem gerçekleşmiyor bastığımda da ağda kayıtlı değil diyor
Eft c***k indirip kur yarın te ile baglanip yapariz

cihazı kurtardım şu an herşeyi tamam ama bu seferde imei uçmuş nv data vs yaptım certifika yükledim orjinal imei yazdım ama 300000000000006 olarak kaldı bu ne kanser bir cihaz yahu :D

cihazı kurtardım şu an herşeyi tamam ama bu seferde imei uçmuş nv data vs yaptım certifika yükledim orjinal imei yazdım ama 300000000000006 olarak kaldı bu ne kanser bir cihaz yahu :D
Tekrar imei repair işlemi yapın düzelir.

Tekrar imei repair işlemi yapın düzelir.
Waiting ADB device... OK
Reading phone info...
Model: SM-G920F
Android version: 7.0
Product code:
Phone version: G920FXXU5EQDR
PDA version: G920FXXS5EQHA
CSC version: G920FOXE5EQF1
CSC country code: Russia
CSC sales code: SER
HW version:
Phone S/N: