Yardım Samsung Galaxy S7 Edge IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan yucelll
  • Başlangıç tarihi
Y

yucelll

Merhaba rkadaşlar. Telefonum Almanyadan girme.
Telefon sim kart merkezlerine gidip yasal yoldan kayıt ettirmek istedim ama pasaport giriş tarihi vb sordular yapamadık.

Bu sabah itibari ile telefon kilitlendi. Acilen bunu çözmem lazım. Bunu evde yapabilir miyim ? Sitede arama yaptım ama aradığım cevabu bulamadım.
Bir kaç yerde telefon rootlu olması gerekiyor denmiş. Root olduktan sonra apk ile değiştirebilirsiniz denmiş.

Demek istediğim en kolay yoldan ben bunu nasıl yapabilirim? Elimde bozuk bir de s4 mini var. Onun imesini buna geçirebilsem olur herhalde ?

Merhaba rkadaşlar. Telefonum Almanyadan girme.
Telefon sim kart merkezlerine gidip yasal yoldan kayıt ettirmek istedim ama pasaport giriş tarihi vb sordular yapamadık.

Bu sabah itibari ile telefon kilitlendi. Acilen bunu çözmem lazım. Bunu evde yapabilir miyim ? Sitede arama yaptım ama aradığım cevabu bulamadım.
Bir kaç yerde telefon rootlu olması gerekiyor denmiş. Root olduktan sonra apk ile değiştirebilirsiniz denmiş.

Demek istediğim en kolay yoldan ben bunu nasıl yapabilirim? Elimde bozuk bir de s4 mini var. Onun imesini buna geçirebilsem olur herhalde ?
Öncelikle ülkemizde mobil iletişim cihazlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal bir suçtur. Lütfen konularınızı ve cevaplarınızı buna göre yazın.

Cihazınızın bozulan imei numarası onarım yapılır bu yasaldır. IMEI repair yapılabilir.

Bu işlem için cihazınızın android 7 sürümünde olması lazım. Veya android 8.0 bile olsa alt sürüme düşürülme sürümü olmalıdır.

IMEI repair işlemi için cihazınızın root yapılması gereklidir. Root edildikten sonra profesyonel araçlar ile imei repair ve patch işlemi yapılır. Bu araçlar ücretli araçlardır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Ayrıca son olarak cihazının tam model numarası nedir?​

Yani bunu benim evde yapma imkanım yok öyle mi ?
SM-G935F

Tam yazılım bilgisi lazım. Ayarlardan yazılım bilgisi kısmından bakıp yapım numarası ve ana bant kısmında yazan yazıları yazarmısınız. Veya resim ekleyin. Böylece tam anlamıyla olup yada olmayacağını söylerim.

samsung expreince 9
Ana bant sürümü g35fxxu3erch
kernek sürümü
3.18.91-138.....
yapım numarası r16..
Knox sürümü
Knox 3.1 knox api level 25
TIMA 3.3.0

samsung expreince 9
Ana bant sürümü g35fxxu3erch
kernek sürümü
3.18.91-138.....
yapım numarası r16..
Knox sürümü
Knox 3.1 knox api level 25
TIMA 3.3.0
Cihazın yazılımı U3 e yükselmiş. Bu cihaz şu an olmuyor. Cep telefonu tamir yapan yerlere görürseniz de yapamazlar. Pasaport kaydı yaptırabilirsiniz.

Başka bir yerden daha indirip denedim şu anda sadece "samsung galaxy s7 edge" yazısı yazıyor yarım saattir bir işlem yapmıyor. Ne olacak şimdi ya :( Çok kötü morelim bozuldu, keşke ellemesyedim.

Başka bir yerden daha indirip denedim şu anda sadece "samsung galaxy s7 edge" yazısı yazıyor yarım saattir bir işlem yapmıyor. Ne olacak şimdi ya :( Çok kötü morelim bozuldu, keşke ellemesyedim.
Yazılım yükleyince düzelir. Yarın bu konudan yardımcı olurum. Daha fazla ellemeyin.

Yazılım yükleyince düzelir. Yarın bu konudan yardımcı olurum. Daha fazla ellemeyin.
Yeniden açmayı başardım. Şu anda sıkıntı yok sadece hiç bir program yükleyemiyorum.

Şu anda hiç bir program yükleyemiyorum ve tüm resim vb yok oldu onları geri getirmem gerekli, Yardım edersen sevinirim kardeş.

Yeniden açmayı başardım. Şu anda sıkıntı yok sadece hiç bir program yükleyemiyorum.
Şu anda hiç bir program yükleyemiyorum ve tüm resim vb yok oldu onları geri getirmem gerekli, Yardım edersen sevinirim kardeş.
Öncelikle üst üste mesaj atmak forum kurallarına uygun değildir, dikkat ediniz.
Eğer Odin ile sıfırdan yazılım kurduysanız kaybettiğiniz verileri geri almanız mümkün değildir. Program yükleyemiyorum derken kastettiğiniz sorunu veya hatayı detaylı verirseniz yardımcı olabiliriz.

Öncelikle üst üste mesaj atmak forum kurallarına uygun değildir, dikkat ediniz.
Eğer Odin ile sıfırdan yazılım kurduysanız kaybettiğiniz verileri geri almanız mümkün değildir. Program yükleyemiyorum derken kastettiğiniz sorunu veya hatayı detaylı verirseniz yardımcı olabiliriz.
Odin ile android orjinal 8 kurdum yine. Resim ve videolarım geri getiremez miyiz ? SD kartta olsa yapabiliyorum. Fakat pc deki programım telefonu algılamıyor. Yani onu bir sürücü vb. olarak görmediğinden içini taratamıyorum.

Odin ile android orjinal 8 kurdum yine. Resim ve videolarım geri getiremez miyiz ? SD kartta olsa yapabiliyorum. Fakat pc deki programım telefonu algılamıyor. Yani onu bir sürücü vb. olarak görmediğinden içini taratamıyorum.
Bu işler için profesyonel lisanslı programlar var. Ama baya pahalı bildiğim kadarıyla.

Bu işler için profesyonel lisanslı programlar var. Ama baya pahalı bildiğim kadarıyla.
Ya ben bi programdan yedekleme yaptım salak program telefon hafızasına yapmış yedeği sanırım. İMEI işini felan bıraktım 5 aylık resim video hepsi gitti, çok kötü oldum.

Ya ben bi programdan yedekleme yaptım salak program telefon hafızasına yapmış yedeği sanırım. İMEI işini felan bıraktım 5 aylık resim video hepsi gitti, çok kötü oldum.
Silinen verilerinizi geri getirme konusunda size yardımcı olabilirim,
Bunlar .mp4 .jpg .png uzantılı dosyalardır farklı dosya uzantılarını geri getirme garantisi veremem.

Geri
Üst Alt