Yardım Samsung Galaxy S7 Edge IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan yucelll
  • Başlangıç tarihi
Arkadaşlar uzun aramalarım sonucu Z3X programını indirdim kurdum ayarladım. Oradan imei repair yap yerine tıkladım. Şöyle bir hata veriyor;

Exception: Cannot create file 'C:\Program Files (x86)\Z3X\Samsung\SamsungToolPRO\backup\nv_data\SM-G935F_21-12-2018_19-13-42_......._R58H9551DVW_nv_data.bin'. Sistem belirtilen yolu bulamıyor

Ne yapmam gerekli ? Cihaz rootlu

samsung pro tool sürümü nedir ekran fotoğrafı alıp burada paylaşabilir misin bizimle ?

Öncelikle güzel kardeşim aramıza hoşgeldin.Bilmediğin bir konu hakkında işlem yapıyorsun.Üzerine hocalarımızın da bahsettiği gibi U3 olan sürümlerde şuanda kesinlikle İMEİ tamiri yapılamamaktadır.Bu konuda ısrarcı olup ücretli programları ücretsiz olarak kullanmak istiyorsun.Sorunun imei repair mi? silinen fotoğrafların mı? Z3X box'ın ücretsiz versiyonu mu? Sana denilen şey : Bu makinelere sahip birine götürseniz bile repair yapamaz.Çünkü sürümün U3. Lütfen ısrarcı olmayıp gereksiz post atmayın.Teşekkürler.

Öncelikle güzel kardeşim aramıza hoşgeldin.Bilmediğin bir konu hakkında işlem yapıyorsun.Üzerine hocalarımızın da bahsettiği gibi U3 olan sürümlerde şuanda kesinlikle İMEİ tamiri yapılamamaktadır.Bu konuda ısrarcı olup ücretli programları ücretsiz olarak kullanmak istiyorsun.Sorunun imei repair mi? silinen fotoğrafların mı? Z3X box'ın ücretsiz versiyonu mu? Sana denilen şey : Bu makinelere sahip birine götürseniz bile repair yapamaz.Çünkü sürümün U3. Lütfen ısrarcı olmayıp gereksiz post atmayın.Teşekkürler.

Sorun imei idi.
Telefonu rootlarken yedeği telefon hafızasına atan salak program yüzünden resimler yok oldu. Burda sorunlara resimler de eklendi.
Resimleri nasıl geri getiririrm diye düşünürken imemi işini halledip bari kullanayım dedim.
android 8 rootlu şuan. U3 dediğiniz nedir ?

@odunbey sürüm 29.5

U3 Dediğimiz cihazın güvenlik,versiyon sürümü.Ve bu sürüm aşağı düşmez.Yüksek versiyonlarda hala daha bekleyen cihazlar var. :Örneğin J730F - U3
J701F U6 G935F U3 gibi. Ücretli araçların güvenlik sürümlerinin kırmalarını bekliyoruz.Herkes bekliyor. Aceleci davranmayınız.

piyasada z3x in 29.5 c***k sürümü var sanırım siz onu indirmişsiniz o crackla j3 cihaza bile imei onarımı yapılamıyor dostum
@Negative ninde dediği gibi zaten imei onarımı istediğin cihaza normal bizim programlarımız bile işlem yapamıyor

piyasada z3x in 29.5 c***k sürümü var sanırım siz onu indirmişsiniz o crackla j3 cihaza bile imei onarımı yapılamıyor dostum
@Negative ninde dediği gibi zaten imei onarımı istediğin cihaza normal bizim programlarımız bile işlem yapamıyor

Peki o zaman resimleri kurtarma imkanımız var mı ? telefona root atarketn bir çok kez silinip yeniden başladı. Bi de ben stock 8.9 rom attım sonra. Halen kurtarabilir miyiz.

Arkadaşlarım gerekli tüm açıklamaları en güzel şekilde yapmış. Hala olmayacak bir şeyi oldurmaya çalışmanız ne kadarr doğru bir hareket. Buradaki çoğu arkadaşım bu işin içinde olan kişiler. Size sağdan soldan duyma değil bizzat tecrübelerini aktarıyorlar.

Peki o zaman resimleri kurtarma imkanımız var mı ? telefona root atarketn bir çok kez silinip yeniden başladı. Bi de ben stock 8.9 rom attım sonra. Halen kurtarabilir miyiz.
kurtarmışlığım var çok fakat işlemi yaptığım toollar ücretli bu işlemleri ücretsiz şekilde yapabilicek bir tool bakıyorum bulursam paylaşıcam

O kullandığınız ücreti programlar hngileridir acaba ?
Bunu bilgisayara kur
dosyaları geri çekmek istediğin cihazı bilgisayara bağla
ardından cihaz içerisinden usb hata ayıklama (usb debug) modunu aç.
cihaz ekranından gelecek usb hata ayıklama iznine onay vermen gerekecek
bu ücretsiz bir yazılım sonuç almazsan tekrar bakacağım arşivime

Bunu bilgisayara kur
dosyaları geri çekmek istediğin cihazı bilgisayara bağla
ardından cihaz içerisinden usb hata ayıklama (usb debug) modunu aç.
cihaz ekranından gelecek usb hata ayıklama iznine onay vermen gerekecek
bu ücretsiz bir yazılım sonuç almazsan tekrar bakacağım arşivime

7data android recovery bunu denedim fakat ne yaptıysam program telefonu görmedi.
Bu arada senin verdiğin exe virüslü kaspersky anında yok etti.

7data android recovery bunu denedim fakat ne yaptıysam program telefonu görmedi.
Bu arada senin verdiğin exe virüslü kaspersky anında yok etti.
kullandığım programların %90'nı virüs gibi davrandığı için kendi bilgisayarımda antivirüs kullanmıyorum
telefonunuzu görmemesinin sebebi doğru bağlantıyı yapamamanızdan kaynaklanıyor olabilir
sizinle paylaştığım dosyayı indirip indirmemek tamamen size kalmış bir tercih.
olası zararlardan sorumlu değilim iyi forumlar..

kullandığım programların %90'nı virüs gibi davrandığı için kendi bilgisayarımda antivirüs kullanmıyorum
telefonunuzu görmemesinin sebebi doğru bağlantıyı yapamamanızdan kaynaklanıyor olabilir
sizinle paylaştığım dosyayı indirip indirmemek tamamen size kalmış bir tercih.
olası zararlardan sorumlu değilim iyi forumlar..
Bildiğin ücretli veya ücretsiz programlaraı yazabilir misin? Özellikle senin kurtarmada işine yarayan ?

Geri
Üst Alt