Yardım Samsung Galaxy S7 Edge Rom Sonrası Şebeke ve Sensör Sorunu

bunyamincetrefli

Yasaklı
Merhabalar,

Yurtdışı Samsung S7 Edge cihaz kullanıyorum. Cihaza farklı bir imei atılmış.

Cihaza daha önce stock yazılım attım fakat cihazda şebeke sorunu oluştu. Pek anlamadığım için telefoncuya götürdüm, tekrar yazılım atıldı şebeke sorunu düzeltildi. Fakat yazılım atıldıktan 1-2 gün sonra tüm sensörler( ekran kapama sensörü, gprs, nabız ölçme sensörü vs.) devredışı kaldı yani çalışmıyor.

Yardımlarınızı rica eder,

Sağlıklı günler dilerim.

Merhabalar,

Yurtdışı Samsung S7 Edge cihaz kullanıyorum. Cihaza farklı bir imei atılmış.

Cihaza daha önce stock yazılım attım fakat cihazda şebeke sorunu oluştu. Pek anlamadığım için telefoncuya götürdüm, tekrar yazılım atıldı şebeke sorunu düzeltildi. Fakat yazılım atıldıktan 1-2 gün sonra tüm sensörler( ekran kapama sensörü, gprs, nabız ölçme sensörü vs.) devredışı kaldı yani çalışmıyor.

Yardımlarınızı rica eder,

Sağlıklı günler dilerim.
S7 edge g935f mi s mi hangi modeli?
Elinizde hangi araçlar var?
Rott varmı?

S7 edge g935f mi s mi hangi modeli?
Elinizde hangi araçlar var?
Rott varmı?
[

Merhabalar,

Cihazın arkasında yazan SM-G935F, cihaz rootlu şuan içerisinde supersu diye bir uygulama yüklü, ayrıca çoğu uygulamayı açarken rootlu cihaz uyarısı alıyorum. Elimde herhangi bir araç yok daha önceden odin ile rom atmıştım fakat şebeke problemi yaşayıp telefoncuya götürmüştüm.

[

Merhabalar,

Cihazın arkasında yazan SM-G935F, cihaz rootlu şuan içerisinde supersu diye bir uygulama yüklü, ayrıca çoğu uygulamayı açarken rootlu cihaz uyarısı alıyorum. Elimde herhangi bir araç yok daha önceden odin ile rom atmıştım fakat şebeke problemi yaşayıp telefoncuya götürmüştüm.
Cihazda root olduğu için bazı uygulamalrda çalışmama gibi durumlar oluşabiliyor fakat sensör veya gprs i etkilememesi lazım.
Temiz bir yazılım ile deneme yapıp bakmak lazım yazılımsal mı donanımsal mı diye
Ama elinizde araçlar yoksa şebeke osrunu çıkacaktır yine

Cihazda root olduğu için bazı uygulamalrda çalışmama gibi durumlar oluşabiliyor fakat sensör veya gprs i etkilememesi lazım.
Temiz bir yazılım ile deneme yapıp bakmak lazım yazılımsal mı donanımsal mı diye
Ama elinizde araçlar yoksa şebeke osrunu çıkacaktır yine

Ne tarz araçlar lazım olacaktır bu duruma müdahale etmek için. Gerekli araçlar olduğu taktirde kendim müdahale edebilir miyim ?

Ne tarz araçlar lazım olacaktır bu duruma müdahale etmek için. Gerekli araçlar olduğu taktirde kendim müdahale edebilir miyim ?
Herhangi Bir Araça Gerek Yok Yazilim Atip Deneyin Root Atmadan.
Sensor Vs Arizalar düzelirse Roottan kaynaklıdır
Yazilim Sonrası Sebeke sorununu Düzeltmeniz İçin
Elinizde Z3x Box Veya Chimera Box Olması Gerekiyor.

Herhangi Bir Araça Gerek Yok Yazilim Atip Deneyin Root Atmadan.
Sensor Vs Arizalar düzelirse Roottan kaynaklıdır
Yazilim Sonrası Sebeke sorununu Düzeltmeniz İçin
Elinizde Z3x Box Veya Chimera Box Olması Gerekiyor.

Cihazı root check ile kontrol ettim şuan rootlu gözükmekte. Yazılım sonrası imei repair ve patch certificate yapmam gerekiyor sanırım fakat bunu yapabiliceğim bir box yok elimde sanırım ücretli programlar bunlar. İnternette biraz araştırdım box ve card gerekmeden yapılabilen crackli chimera veya samsung tool pro tarzı programlar mevcut ama destekler mi onu bilmiyorum. Detaylı bir anlatımda maalesef bulamadım.

Stock bir yazılım atarım onda sorun yok odin ile daha önce attım fakat şebeke sorunu mutlaka oluyor yurtdışı cihaz olduğu için.

Cihazı root check ile kontrol ettim şuan rootlu gözükmekte. Yazılım sonrası imei repair ve patch certificate yapmam gerekiyor sanırım fakat bunu yapabiliceğim bir box yok elimde sanırım ücretli programlar bunlar. İnternette biraz araştırdım box ve card gerekmeden yapılabilen crackli chimera veya samsung tool pro tarzı programlar mevcut ama destekler mi onu bilmiyorum. Detaylı bir anlatımda maalesef bulamadım.

Stock bir yazılım atarım onda sorun yok odin ile daha önce attım fakat şebeke sorunu mutlaka oluyor yurtdışı cihaz olduğu için.
Elinizde Ücretli Profesyonel Box Olmadan Şebekesi malesef Gelmez.
İçinizde Yazilimdan Şüphe Varsa Götürün Teknik Servise Denesinler :)
Ama Sanmam Sensor GPs Roottan Kaynaklı Olucagını Başıma Hiç Gelmedi.

Elinizde Ücretli Profesyonel Box Olmadan Şebekesi malesef Gelmez.
İçinizde Yazilimdan Şüphe Varsa Götürün Teknik Servise Denesinler :)
Ama Sanmam Sensor GPs Roottan Kaynaklı Olucagını Başıma Hiç Gelmedi.

Yanıtlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Bu gprs ve sensör sorunları ilk olduğunda tekrar yazılım attırmıştım ve anında düzelmişti şayet 2 gün sonra tekrarlamıştı ve öyle kaldı.

Donanımsal olarak sensörleri kontrol ettirdim bir problem gözükmüyor. Ayrıca cihazdaki tüm sensörler bluetooth, gprs, promixity vs aklınıza gelecek tüm sensörler devredışı gözükmekte.

Yabancı sitelerden de araştırmaya devam ediyorum eğer bulabilirsem ücretsiz programlar ile çözümü ayrıca bir bilgilendirme konusu açıyor olacağım ayrıntılı anlatımı olan.

Z3x 29.5 c.k yapiyor kirilmiş verisyon

Kırılmış versiyona nerden ulaşabilirim acaba ? Konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz ? Gerçekten çok minnettar olurum.
Tamam öncelikle bu videoyu izle program indirme linki ve kurulumu videoda var
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Kırılmış versiyona nerden ulaşabilirim acaba ? Konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz ? Gerçekten çok minnettar olurum.
Sonra benimle iletişime geç

Z3x 29.5 c.k yapiyor kirilmiş verisyon
Üyelerin kafasını bulandırmayın.Profesyonel ekibimizle olmayacağını açıklıyoruz.Kullanıcı sizin mesajınızı görüp işlem yaparak cihaza kalıcı hasar verirse sorumluluk kabul ediyor musunuz?

Yanıtlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Bu gprs ve sensör sorunları ilk olduğunda tekrar yazılım attırmıştım ve anında düzelmişti şayet 2 gün sonra tekrarlamıştı ve öyle kaldı.

Donanımsal olarak sensörleri kontrol ettirdim bir problem gözükmüyor. Ayrıca cihazdaki tüm sensörler bluetooth, gprs, promixity vs aklınıza gelecek tüm sensörler devredışı gözükmekte.

Yabancı sitelerden de araştırmaya devam ediyorum eğer bulabilirsem ücretsiz programlar ile çözümü ayrıca bir bilgilendirme konusu açıyor olacağım ayrıntılı anlatımı olan.
Sorun Farklı root Dosyasından olabilir
Yazilim Atip İçindeki Boot Dosyasını Root Edip Sebekesini Yaparsanız Sorun cıkmayacaktir.

Tamam öncelikle bu videoyu izle program indirme linki ve kurulumu videoda var

Sonra benimle iletişime geç

Sizinle nasıl iletişim kurabilirim acaba ?

Üyelerin kafasını bulandırmayın.Profesyonel ekibimizle olmayacağını açıklıyoruz.Kullanıcı sizin mesajınızı görüp işlem yaparak cihaza kalıcı hasar verirse sorumluluk kabul ediyor musunuz?

İlginiz için teşekkür ederim.

Kullanıcılar burdan görüp birşey uyguluyorlarsa alacakları hasarların sorumluluklarını kabul ediyorlar demektir.

Kimse kimseye zorla bir işlem yaptırmıyor sonuçta.

Saygılarımla.

Geri
Üst Alt