Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F Bootloop Sorunu

Ustalar cihaz bu şekilde geldi U3 yüklü combination da sorunsuz açıyor ancak stock ROM da sürekli yeniden başlatıp recovery ye giriyor ve resimdeki hataları veriyor bir çözümü var mıdır? Ayrıca cihazda FRP açık olduğundan TWRP vb. yükleme yapamıyorum.

tapatalk_1547280557826.jpeg

Foto çok büyük olduğundan link olarak ekledim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ustalar cihaz bu şekilde geldi U3 yüklü combination da sorunsuz açıyor ancak stock ROM da sürekli yeniden başlatıp recovery ye giriyor ve resimdeki hataları veriyor bir çözümü var mıdır? Ayrıca cihazda FRP açık olduğundan TWRP vb. yükleme yapamıyorum.

oXEqOk.jpg

Foto çok büyük olduğundan link olarak ekledim.
Download moda alınca prenormal vesaire yazıyor mu?

Evet ustam U3

Bu arada bende foto görünmüyor yüklenmemiş ise buyurun;

https://i.hizliresim.com/oXEqOk.jpg
Android 8.0 sürümünde özellikle daha önce EFS ile oynanmış ise cihaz kendini açmıyor. Combinasyon ile açıyor ama Stock yazılım ile açmıyor. Benimde başıma gelmişti. Download moda aldığım zaman system karşısında custom yazıyordu. Sonrasında reset EFS yaptım ve yazılım yükleyince düzelmişti.

Android 8.0 sürümünde özellikle daha önce EFS ile oynanmış ise cihaz kendini açmıyor. Combinasyon ile açıyor ama Stock yazılım ile açmıyor. Benimde başıma gelmişti. Download moda aldığım zaman system karşısında custom yazıyordu. Sonrasında reset EFS yaptım ve yazılım yükleyince düzelmişti.

Deniycem hocam teşekkürler

1 combination romunu odinle yazmak lazim
2 sonra octopusla frp silin
3 stock romu odinle yazin

bu yalniz U3 romlara aid !

FRP yo hangi yöntemle kaldırmak gerekiyor hocam ADB mi yoksa eMMC yöntemi ile mi?

Hocam reset efs işlemini hangi box da yaptınız? Octopus ve z3x de yok da

Arkadaşlar bu loqlarda EFS barede hic bir şey yok !
sef melumat vermeyin )))S7 efs problemi hic bir zaman olmur )))) surumu yenilemekle duzelmezse demeli flash ölür ))) tamire ihtiyac var !

Arkadaşlar bu loqlarda EFS barede hic bir şey yok !
sef melumat vermeyin )))S7 efs problemi hic bir zaman olmur )))) surumu yenilemekle duzelmezse demeli flash ölür ))) tamire ihtiyac var !

Ustam denedim dediğiniz yöntemi sonuç olumsuz şimdi EFS sıfırlamayı deniyorum

Geri
Üst Alt