Yardım Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F Custom Romda Şebeke Sorunu

Samet06

Üye
Merhabalar , ilk once sayfada yeniyim açtigim konuda bi problem var ise affola . Elimde Samsung S7 edge G935F cihaz var yurtdisi imei atilmis cihaz , ben buna twrp yukleyip custom rom attim ve sebeke gitti , download menuden baktim u3 surumu ben bu cihaza ne gibi bir islem yapip sebekeyi getirebilirim ? Telefoncuya gittim 100 tl para istiyor bana gore biraz fazla gibi geldi az cok android bilgim var , bu konuyla ilgili daha once tecrube yasamis ustalardan yardim bekliyorum . Simdiden tesekkur ederim

Merhaba
Çözümü malesef patch yapmak. Elinizde Chimera olması lazım yada octoplus

Nasil elde etmem gerekiyor bu konular hakkinda malesef bilgim yok

Anladim yani istesemde kendim yapamiyorum :( peki forumda uzak masaustu baglantisi ile yapacak varmi yada Antalyada teknik servis isi ile ugrasan ??

Uzaktan yapabiliriz
100 tlye yaptirdim malesef :( hat vodafoneydi bulundugum konumda cekme problemi yasiyordum simdi aveaya gectim evimde full cekiyor sknti yok ama disarlara ciktigimda segir merkezi oldugu halde 3 4 dis cekmesine ragmen internet kullanamiyorum acaba imeiyle alakalimidir sebeke anteni ile alakalimidir ??

100 tlye yaptirdim malesef :( hat vodafoneydi bulundugum konumda cekme problemi yasiyordum simdi aveaya gectim evimde full cekiyor sknti yok ama disarlara ciktigimda segir merkezi oldugu halde 3 4 dis cekmesine ragmen internet kullanamiyorum acaba imeiyle alakalimidir sebeke anteni ile alakalimidir ??
IMEI ile alakası yok. Şebeke ile ilgili bir sorun olabilir.​

Gizli İçerik
IMEI ile alakası yok. Şebeke ile ilgili bir sorun olabilir.
Peki bu şebeke problemini nasil çözerim Android 8 yuklu ben custom rom attigimda u3 versiyonundaydi simdide aynidir buyuk ihtimalle , şuanda şebeke full cekiyor ama ya arama yapip interneti kullandirmiyor yada 2sinide yapmiyor surekli bir kopma oluyor . Ben şebeke anteni siye dusunuyorum ama sizin varsa bilginiz bu kojuda yardimci olursaniz duaciniz olurum

Kusura bakmayin tekrar rahatsiz ediyorum ama su ekran goruntusunde bi anormallik varmi ? Bana varmis gibi geldi AP ile CP ayniyken CSC farkli neden olur ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190728-031252_DeviceKeystring.jpg
    Screenshot_20190728-031252_DeviceKeystring.jpg
    44.6 KB · Görüntüleme: 7
Kusura bakmayin tekrar rahatsiz ediyorum ama su ekran goruntusunde bi anormallik varmi ? Bana varmis gibi geldi AP ile CP ayniyken CSC farkli neden olur ?
Hiç bir anormallik yok. Böyle olur. CSC değişebilir bölgeye ve ülkeye göre.​

Geri
Üst Alt