Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935F Pit Hatası

gngrtyfn1

Üye
Herkese iyi günler . samsung s7 edge geldi kırmızı pit hatası veriyordu. yeni yazılım attım . şimdide sim kartı hiç görmüyor. cihaza imei repair işlemi yapılmış. o imei duruyor ancak sim görmüyor dediğim gibi ne yapabilirim şimdiden cevap için teşekkür ederim

Herkese iyi günler . samsung s7 edge geldi kırmızı pit hatası veriyordu. yeni yazılım attım . şimdide sim kartı hiç görmüyor. cihaza imei repair işlemi yapılmış. o imei duruyor ancak sim görmüyor dediğim gibi ne yapabilirim şimdiden cevap için teşekkür ederim
Hocam Telefonda *#1234# Screen Alib Ata bilirmisiniz buraya

ustam *#0011# yapın resim atın

Cihazın IMEI var mı?​

Patch certificate yapılması gerek. Daha önce repair olan cihazlarda bu şekilde tekrar şebeke alabilirsiniz

Ekli dosyalar

• 15642135145873903233077226539235.jpg
    15642135145873903233077226539235.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 31
sertifika yüklemek yeterli olacaktır. sertifika yükledikten sonra cihaz ilk açıldığında uçak moduna alabiliyor cihaz uçak moduna girerse hiç ellemeyin 30-50 saniye içinde şebeke geliyor.

sertifika yüklemek yeterli olacaktır. sertifika yükledikten sonra cihaz ilk açıldığında uçak moduna alabiliyor cihaz uçak moduna girerse hiç ellemeyin 30-50 saniye içinde şebeke geliyor.
Z3x işlemi octopus boxla yahut başka bir yöntem var mı sertifika için

Geri
Üst Alt