Yardım Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955F U5 Rmm

mrtgzr79

Üye
Samsung Galaxy S8 + G955F U5 rmm var bir türlü kaldıramadık yardımcı olabilecek ustamız varmı şimdiden teşekkürler

Wifi e baglayip bekledinizmi?
ustam oem açık zaten wifi ye bağladım hesap kurdum desen yaptım bekledim tarih geri aldım denemediğim yöndem kalmadı combinasyon yukleyip iroot ile rotlamaya çalışıyorum rotlanmıyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Cihazı Wfiiye Bğlayıp Hesap Kurun Geliştiriici Secenklerden Oem Acın
aynen yaptım ustam oem acık zaten kg state prenormal yazıyor

Cihazı Wfiiye Bğlayıp Hesap Kurun Geliştiriici Secenklerden Oem Acın
oem açık ustam zaten kg state prenormal olduğu için root edilmiyor

Wifi e baglayip bekledinizmi?
evet bekledim

Son düzenleme:
ustam oem açık zaten wifi ye bağladım hesap kurdum desen yaptım bekledim tarih geri aldım denemediğim yöndem kalmadı combinasyon yukleyip iroot ile rotlamaya çalışıyorum rotlanmıyor

aynen yaptım ustam oem acık zaten kg state prenormal yazıyor

oem açık ustam zaten kg state prenormal olduğu için root edilmiyor

evet bekledim
Android 8 ise chimeradan unlock yapın
9 ise oem actıysanız gene prenormal ise Şuan Çözümü Yok Beklemeniz Gerekiyor.​

g950f rmm prenormal den çıkmıyor çözebildinizmi ?

Oem Aç Download Moddan Gir Ama İlerleme Ses Açma Tuşuna Basılı Tut Tekrardan Basılı Tut Boatloader Kilidi Açıyor İçindekielr Siliniyor Checking Olur

Oem Aç Download Moddan Gir Ama İlerleme Ses Açma Tuşuna Basılı Tut Tekrardan Basılı Tut Boatloader Kilidi Açıyor İçindekielr Siliniyor Checking Olur
Hocam denedim olmuyor normalde ilk dowland moda girdiğinde o seçenek olması gerekmiyormu ses arttırmaya bas bootloader için yazması gerekmiyormu bazı modellerde yazıyor bunda yok basılı tuttuğumda da sadece ilerliyor bootloader açılmıyor yani.

Oem Açılmadıgı İçindir Oem Açmak İçin Wifiye Bagla Tarihi Geri Al Olmazsa Ekrana Şifre Koy Tekrar Dene ( 2 Kere Dene ) Açıldıgı Zaman O Zaman Boatloader Kilidini Aç

Oem Açılmadıgı İçindir Oem Açmak İçin Wifiye Bagla Tarihi Geri Al Olmazsa Ekrana Şifre Koy Tekrar Dene ( 2 Kere Dene ) Açıldıgı Zaman O Zaman Boatloader Kilidini Aç
oem açık wifi ye bağlamama gerek yok tarihi de geri almak gerekmiyor.

Bu tarz cihazların şuan için tek çözümü Oem açıp hesap girip wifi bağlı şekilde 15 gün müşteri evinde tablet niyetine kullansın cihazı.

YENİ NESİL REPAİR CİHAZLARI REPAİR İŞLEMLERİ BÖYLE TAKİP EDİLİR....
1.ONCE CİHAZ DOWNLOAD MODE ALINIR VE OFFICAL Mİ PRENORMAL Mİ BAKILIR
2.HERSEY NORMAL İSE ACIK SEKILDE GELİŞTİRİCİ SEÇENEKLERİ ACILIR VE OEM ACILIR HATA AYIKLAMA AÇILIP ACIK SEKILDE CERT YEDEKLERİ OKUTULUR...
3.REPAİR ICIN SAGLAM PLAKA YAZILIR VE REPAİR DENİLİR...
4.REPAİR İŞLEMİ BAŞARİ ILE TAMAMLANDIKTAN SONRA CIHAZA YA CHIMERA UZERINDEN EGER DESTEKLİYOR İSE
DESTEKLEMIYOR ISE TWRP ROOT SUPER SU TWRP MAGİSK ROOT CF ROOT HANGİSİ YAPILACAK İSE YAPILIR ARDINDAN CIHAZA REPAİR NETWORK YAPILIR VE CİHAZ KAPATILIR ACILIR VE 1 DAKIKA BEKLENIR EGER HATA VERIRSE NG DEN CIKMAZ ISE BI KAC KEZ REPAİR NETWORK YAPILIR...
HALEN NG SORUNU DEVAM EDERSE BASKA MODEM ATILIR VE ISLEM TEKRARLANIR...
ONDANDA SONUC ALINMAZ ISE FARKLI CSC KODLU FLASH ATILIP REPAİR İŞLEMİ TEKRARLANIR

1. If you have RMM Enabled Go to disable it by this method:

2.after make full amount root

magisk mount

3.install es file manger apk

4. go to this path from root folder (system/priv-app/Rlc)

5. remove Rlc folder

6. install buildprop-editor apk

7. search for (vaultkeeper.feature=1)

8. change the value from 1 to 0

All Done

ama ustalar öyle diyorsa kesin öyledir . ben söyledigim yöntemde boş ozaman supporta atmışlardı bende size atayım dedim .

Geri
Üst Alt