Yardım Samsung Galaxy S8 Plus - SM-G955F U8 Arama Sırasında kapanma Sorunu

kardesm

Jangsm
Yasaklı
Merhaba arkadaşlar;
Cihaz Samsung g955F
Cihaz üzerinde Şuan U8 Yazılım
Sim kartı takılı olsun veya olmasın arama yaptığımda cihaz açılıp kapanıyor.
Nadiren olsa da arama aldığında veya arama yaptığında karşıya ses gidip gelmiyor.

Cihaz bana geldiğinde u7 yazılım vardı bulduğum tüm u7 yazılımları yükledim sonuç aynı, ardından bende sammobile.com'dan güncel yazılımı yükledim sonuç gene aynı.
Combinasyon dosyası yükleyecektim fakat şuan yok piyasada oda.
Cihaz teknik bir işlem görmemiş, sıvı temasta yok anlattıklarım dışında herhangi bir sıkıntı problem vs yok cihazda.

Konu hakkında yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar;
Cihaz Samsung g955F
Cihaz üzerinde Şuan U8 Yazılım
Sim kartı takılı olsun veya olmasın arama yaptığımda cihaz açılıp kapanıyor.
Nadiren olsa da arama aldığında veya arama yaptığında karşıya ses gidip gelmiyor.

Cihaz bana geldiğinde u7 yazılım vardı bulduğum tüm u7 yazılımları yükledim sonuç aynı, ardından bende sammobile.com'dan güncel yazılımı yükledim sonuç gene aynı.
Combinasyon dosyası yükleyecektim fakat şuan yok piyasada oda.
Cihaz teknik bir işlem görmemiş, sıvı temasta yok anlattıklarım dışında herhangi bir sıkıntı problem vs yok cihazda.

Konu hakkında yardımcı olur musunuz?
U8 yeni çıktığı için büyük ihtimalle gelecek güncellemeyi beklemek lazım. Veya yapan arkadaşlar varsa onlara sormak lazım.​

U8 yeni çıktığı için büyük ihtimalle gelecek güncellemeyi beklemek lazım. Veya yapan arkadaşlar varsa onlara sormak lazım.
U7 Yazılım vardı ustam .U8 Yazılım ben yükledim. U7 yazılım varken de aynı sıkıntıyı yaşıyorduk.

Denendi hocam Şimdi arama sırasında cihaz kapanmıyor ama cihazda bildirim sesinden tutun karşıya gelen giden sese kadar hiçbiri çalışmıyor
Çok değişik bir sorun. Bence önce format atın. Sonra yazılım yükleyin ardından tekrar format atın. Original IMEI yazın kendi üstündeki deneyin bakalım gene aynı mı yapacak.​

Çok değişik bir sorun. Bence önce format atın. Sonra yazılım yükleyin ardından tekrar format atın. Original IMEI yazın kendi üstündeki deneyin bakalım gene aynı mı yapacak.​

Numara yazma duşında dedikleriniZi yapmıştım şimdi numara deyecem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Original numarası ile belli olur.
Yok usta değişen hiçbir şey olmadı hat takıp arayacağım numara yazdıktan sonra ara tuşuna basar basmaz cihaz kapanıyor. karşıdan arama yaptığım zaman da aramaya cevap veriyorum 3 saniye sonra hücresel ağ kullanılamıyor deyip konuşma kapanıyor.
Efs dosyalarında sıkıntı olabilir mi acaba

Yok usta değişen hiçbir şey olmadı hat takıp arayacağım numara yazdıktan sonra ara tuşuna basar basmaz cihaz kapanıyor. karşıdan arama yaptığım zaman da aramaya cevap veriyorum 3 saniye sonra hücresel ağ kullanılamıyor deyip konuşma kapanıyor.
Efs dosyalarında sıkıntı olabilir mi acaba
Ustam o zaman cihazda donanımsal bir sorun vardır. Şimdi şöyle bakınca denemedik birşey bırakmadınız. Belki birde custom rom varsa uygun onu deneyin derim son çare olarak.​

Geri
Üst Alt