Root Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955U1 Android 7 Root İşlemi

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955U1 cihazına android 7 sürümünde nasıl root atılır onu anlatacağım. Bu İşlem için azda olsa PC bilginizin olması lazım. Ayrıca bu işlem cihazınızı garanti dışı bırakacaktır.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

İşlemleri yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alın.

Cihazınızın ayarlarına girip Gmail ve diğer hesaplardan çıkış yapın.

Yapılışı

1. Samsung USB Driver indirin ve çalıştırın.

2. Odin

3. Burada bulunan yazılımı indirin ve odin ile yükleyin.
4. Açılışta sizi recovery moda atarsa reboot system now deyin.

5. Cihazı usb kablo ile pc'ye bağlarken usb hata ayıklama ve oem kilidini açık olduğuna dikkat edin.

6. Root Dosyası bunu indirin ve rar içinden çıkarın.
7. Step 1 çift tıklayın ve işlemin bitmesini bekleyin cihaz açıldığı zaman Süper Su görebilirsiniz.

Bu root kararsız olduğu için isterseniz 2. Adım ile devam edip root olayını tam anlamıyla tamamlayabilirsiniz.

2. Adım Root

1. Burada bulunan system dosyasını zip içinden çıkarın ve cihazın hafızasına kök dizinine kopyalayın.
2. Burada bulunan dosyaları da dahili hafızaya çıkarın.
3. Flash fire apk uygulamasını kurun ve süper su izni verin.
4. Flash fire açın + İşaretine basın ve "Flash Firmware Package" ı seçin ve system.img.ext4'ü seçin.
5.+ işaretine basın ve "Flash ZIP veya OTA" yı seçin ve Add CSC Systemroot zip dosyasını yerleştirdiğiniz yere gidin ve Sistemi r / w olarak seçin.
6. + Işaretine basın ve "Sil" i seçin ve Sistem verileri, 3. taraf uygulamaları, Dalvik önbellek, Önbellek parçası, Önbellek Partiton formatı seçeneğini belirleyin.
7. Şimdi, "Wipe" düğmesine uzun basın ve sürükleyerek üstte olduğundan emin olun. Sil, Flash Firmware Paketi ve son olarak Flash ZIP veya OTA olmalı
8. "Everoot" un devre dışı olduğundan emin olun!
9. Artık istikrarlı root kurmuş oldunuz.

Kaynak

Teşekkürler. güzel paylaşım olmuş eline sağlık.

Geri
Üst Alt