Samsung Galaxy S8 SM-G950F Acılmıyor

Arkadaşlar hepinize merhabalar samsung s8 cihazıma yazılım yüklerken odin ile elektrik 2sn içerisinde gitti geldi yazılım yarıda kaldı telefonu tekrar download moduna almak istedim kapandı ama bir daha açılmadı hiç bir şekilde bilgisayara bağlıyor ses çıkıyor sonra diyor USB AYGITI TANINMADI bu durumda ne yapabilirim lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz tşkler

Edit: Çözüldü

Batarya çıkarıp takınca düzeldi

Moderatör tarafında düzenlendi:
bütün tuşlara 15-20 saniye boyunca basılı tut. sonrada tekrar download moduna almaya çalış

Arkadaşlar hepinize merhabalar samsung s8 cihazıma yazılım yüklerken odin ile elektrik 2sn içerisinde gitti geldi yazılım yarıda kaldı telefonu tekrar download moduna almak istedim kapandı ama bir daha açılmadı hiç bir şekilde bilgisayara bağlıyor ses çıkıyor sonra diyor USB AYGITI TANINMADI bu durumda ne yapabilirim lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz tşkler
donanımsal bilginiz varsa tedirgin olmayın bataryasını sökün tekrar takın
olmazsa dolu bir batarya deneyin

aslında bende onu düşündüm bataryayı söküp takmak bakalım tşkler yinede farklı bir bilgisi olan varsa yazsın

Öyle Yarıda Kalıpta Cihazın Ucacağını Sanmıyorumm.. Şarja Takın Bi Süre Bekleyin Tekrar Download Almaya Calışın Cihazı

Öyle Yarıda Kalıpta Cihazın Ucacağını Sanmıyorumm.. Şarja Takın Bi Süre Bekleyin Tekrar Download Almaya Calışın Cihazı

aynen. eğerki boot kısmını geçipte sistem gibi cihazın açılmasını sağlayan boot dosyaları gibi gereksiz yerde kestiyse cihaz uçmaz . önemli olan boot kısmında kesmesin yeter. şarja takın bekleyin acele etmeyin . panik bir tamircinin en büyük düşmanıdır tecrübe ile sabittir.

Belki de soket arızalandı elektrik git gel olunca

bu tip olayları yaşamamak için her serviste mutlaka online güç kaynağı olmalı zaten içinde regülatör akım koruma vs oluyor.

Arkadaşlar hepinize tşkler telefonun arka kısmını açtım benim ilk düşündüğüm gibi arkadaşta düşünmüş sağolsun batarya söketini çıkarıp taktım hallettim bilmeyenler için güzel bir iş kendim yaptım telefoncular bahane bulur 350TL alırlar valla herkese tşkler

Geçmiş olsun. Konu editlenip çözüldü olarak işaretlendi

Geri
Üst Alt