Yardım Samsung Galaxy S8 SM-G950F S8 Download Modda Kalma Sorunu

NoquitgamE

Yasaklı
Arkadaşlar merhaba. S8 sadece download moduna giriyor yazılım yiyor ekran gelmiyor. Tekrar download moda alınca açılıyor ekran. Yardımlarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. S8 sadece download moduna giriyor yazılım yiyor ekran gelmiyor. Tekrar download moda alınca açılıyor ekran. Yardımlarınız için teşekkürler.

Cihazda özellikle yazılım yüklemesinden sonra, aşırı ısınma oluyor mu? Bu şekilde bir cihaz geldi elime 1 ay önce kadar, aynı sorun vardı. Samsung servisine verdik, ne şanstır ki garanti bitimine 2 hafta kalmış, cihaz değişimi yapıldı. Muhtemelen MMC arızasidir sizin de. Şayet garanti dışıysa da, üzülmeyin. Piyasada bu modelin anakartı çok var, ekran çok pahalı olduğu için çoğu telefoncuda uygun fiyata rahatlikla anakart bulabilirsiniz. Çoğu telefoncu (kendim dahil) belki uyguna ekran denk gelir de elimizdeki boardlar bir işe yarar diye bekliyoruz özellikle S7 edge, S8, Note 5 vb. modellerde.

Aşırı ısınma kesinlikle yoktur. Ustam MMC arızalı olduğunu pek sanmıyorum çünkü yazılımı tamamen kabul ediyor. Bir ustamız ekrandan çıktı bu sorun daha önce dedi. Deneme fırsatım olmadı henüz. Oem FRP on durumda olmasa Combinition yazılım deneyeceğim ama malesef onuda yükleyemiyorum. Halaptech üyeliğim de yok.

Geri
Üst Alt