Yardım Samsung Galaxy S8 SM-G950F Şebeke Problemi

shantel

Yasaklı
Merhabalar cihaz daha önce farklı bir numara yazılmış orjinal seri numarası geri döndürüldü sertifikası düzeltildi şebeke var imei status ok bazen arama yapıyor bazen yapmıyor geç arıyor işlemler octoplus 2.8.0 ile yapıldı aynı sorun devam ediyor başına gelen çözüme ulaşan bir ustamız var mı?

Merhabalar cihaz daha önce farklı bir numara yazılmış orjinal seri numarası geri döndürüldü sertifikası düzeltildi şebeke var imei status ok bazen arama yapıyor bazen yapmıyor geç arıyor işlemler octoplus 2.8.0 ile yapıldı aynı sorun devam ediyor başına gelen çözüme ulaşan bir ustamız var mı?
Orjinal ımeı üstündeyse cihaza bi combination +yazılım yükleyin sıfırlayın cihazı tekrar deneyin

cihazın derleme numarasını tam olarak yazabilir misin

Ekli dosyalar

• 20ADA436-05DF-4A21-A7EC-F7FE1ABCBBA3.jpeg
    20ADA436-05DF-4A21-A7EC-F7FE1ABCBBA3.jpeg
    1.7 MB · Görüntüleme: 47
  • 5D0AB54B-ECE2-4AFB-9F9F-4C26EE5D087F.jpeg
    5D0AB54B-ECE2-4AFB-9F9F-4C26EE5D087F.jpeg
    1.9 MB · Görüntüleme: 39
cihazın u sürümü 4 bu güzel birşey
binnary sürümünü yükseltmemeye özen göster
u5 lerde repair ve patch işlemi stabil değil şuan
cihaza chimera ile patch işlemi yapılması gerekiyor

cihazın u sürümü 4 bu güzel birşey
binnary sürümünü yükseltmemeye özen göster
u5 lerde repair ve patch işlemi stabil değil şuan
cihaza chimera ile patch işlemi yapılması gerekiyor
Chimera elimde olmadığı için müdahale edemedim octoplus ile yapıyordum hep ama chimera almak şart oldu artık bu tarz sorunlar da en iyi çözümü sunan chimera sanırım

Chimera elimde olmadığı için müdahale edemedim octoplus ile yapıyordum hep ama chimera almak şart oldu artık bu tarz sorunlar da en iyi çözümü sunan chimera sanırım
eğer bu onarım uğraşını bir zanaat olarak yapıyorsan
chimera almanı tavsiye ederim pişman olmazsın hem müşteri potansiyelini arttırır hem işini kolaylaştırır
şuanda olmazla olmazım chimera diğer boxları mecbur kalmadıkca rafdan çıkarmama müsade etmiyor

Katılıyorum. Sadece chimera yeter

eğer bu onarım uğraşını bir zanaat olarak yapıyorsan
chimera almanı tavsiye ederim pişman olmazsın hem müşteri potansiyelini arttırır hem işini kolaylaştırır
şuanda olmazla olmazım chimera diğer boxları mecbur kalmadıkca rafdan çıkarmama müsade etmiyor
aynen öyle yapıcaz artık teşekkür ederim usta :)

Geri
Üst Alt