Çözüldü Samsung Galaxy S8 SM-G950F U5 IMEI Repair

Arkadaşlar problemim çözüldü. nasıl çözdüğümü anlatayım. boot dosyasını flashladıkdan sonra içerdeki magisk uygulamasını silip apk olarak tekrar yükledim problemim çözüldü. ilginiz için teşekkürler :)

Ustalar cihaz yaptik ama arama geldiginde bazen ulaşilmiyor sorunu var

selamın aleyküm bu arıza da yeni çıktı şebeke full sıkıntı yok çekiyor 4g ve 3g de iken arama yapmıyor ve arama gelmiyor ama 2g ye aldıgım zaman sorun yok. combi attım full yazılım attım farklı modem kullandım chimera octo patch yaptım değişen birşey yok bir çok kişide şu an bu sorun mevcut çözebilen daha yok üzerinde çalışılıyor. tavsiyesi olan var mıdır?

selamın aleyküm bu arıza da yeni çıktı şebeke full sıkıntı yok çekiyor 4g ve 3g de iken arama yapmıyor ve arama gelmiyor ama 2g ye aldıgım zaman sorun yok. combi attım full yazılım attım farklı modem kullandım chimera octo patch yaptım değişen birşey yok bir çok kişide şu an bu sorun mevcut çözebilen daha yok üzerinde çalışılıyor. tavsiyesi olan var mıdır?
Hangi araç ile IMEI repair işlemi yaptınız?​

Eft dange ile efs yap
2 resat security yap
Sonra imei yaz

kilitler acilip rootlandiktan sonra
CHIMERA ile read cert yapilacak. uyumlu modemi otomatik indirip yukluyor arkasina diğer işlemler.
dün bu şekilde yaptım. (MODEM HATASI ALANLAR ICIN)
merhaba g950f u5 repair yaptınız mı aynı hatayı bende alıyorum

Geri
Üst Alt