Yardım Samsung Galaxy S8 SM-G950F U7 Açılmıyor

ferhatbal

Üye
G950FXXS7DTB4 en son yüklediğim rom,. birçok rom yükledim hala samsung ta kalıyor saatlerce.

G950FXXS7DTB4 en son yüklediğim rom,. birçok rom yükledim hala samsung ta kalıyor saatlerce.
Arkadaşım, cihazı recovery ekranına alıp Bit numarasını okuyup ona göre yazılım indirin. Ya da Frija programıyla cihazınıza uygun yazılımı indirip yükleyin. Mutlaka açılacaktır.

u7 sürümü yüklü , combinasyon dosyası için sene sonuna kadar beklemesi gerekebilir , muhtemelen efs sorunu vardır , u7 için ücretli alınan bir kaç dosya bende mevcut yardımcı olabilirim.download moda alıp resmini çekebilirmisin?

u7 sürümü yüklü , combinasyon dosyası için sene sonuna kadar beklemesi gerekebilir , muhtemelen efs sorunu vardır , u7 için ücretli alınan bir kaç dosya bende mevcut yardımcı olabilirim.download moda alıp resmini çekebilirmisin?
nasıl yardımcı olabilirsiniz.

rom yüklemeden önce cihaz açıkmıydı?

odinden sadece ap yükleyin sorununuz çözülecektir bir kac defa başıma geldi

odinden sadece ap yükleyin sorununuz çözülecektir bir kac defa başıma geldi
bu arkadaşın dediğini denedin mi? son durum nedir?..cihazın üzerine fazla gitme ,Son güncel BOOTLOADER i flashladığın için aşağısına düşemezsin , U6 için bile henüz birçok sorun giderilemedi sayılır... her dosyayı flashlama ,efs sorunu var galiba , birde prenormal'e düşürme yıl sonuna kadar beklersin sonra , muhtemelen combination yazılımı da çözemeyebilir ..Şuan için seçeneğin pek yok gibi ,cihazı rootlamak gerekiyor,hata yapma derim.) rootlarsan eğer , twrp yüklendiğinde birçok seçeneğin oluyor , stock romda açmazsa yine twrp içersinden repair file system yapabilirsin , custom rom yükleyebilirsin vs. EFS sorunun olduğunu düşünerek yazdım , problemi büyük ihtimal çözersin bu şekilde.dosya desteği sağlarım ben , sorun değil...
( BİLMEDİĞİNİ VARSAYIYORUM ) özellikle bunlara dikkat et (gerekirse yardım , destek al , önemli dosyalar ve en güncel sürümler şimdilik; no verity opt encrypt 6.1 , RMM Bypass v3 ardından magisk 20.3 - [. EFS - BOOT - SYSTEM - vs felan yedekle mutlaka twrpden çıkmadan]

Geri
Üst Alt