jumyaz

VIP Üye
Samsung Galaxy SM-G950/955 Galaxy S8/S8 Plus Android Oreo (8.0)
SM-G950U/ G955U rootsuz Türkçe dili yuklemesi işlemi.

30 saniye Türkçe dil hazır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardes gunlerdir ariyorum nasil olur nasil yapariz diye sifre nedir nasil yapariz bi yardimci olsaniz
@kerim tek yapman gereken foruma katkı sağlaman. Forumda sana uygun bir kategoride konu açabilirsin. Bunu sizden istememizin nedeni forumdan istifade eden insanların aynı zamanda başka insanların da istifadesine bir şeyler sunmasıdır.

@kerim tek yapman gereken foruma katkı sağlaman. Forumda sana uygun bir kategoride konu açabilirsin. Bunu sizden istememizin nedeni forumdan istifade eden insanların aynı zamanda başka insanların da istifadesine bir şeyler sunmasıdır.
eyw kardesim haklisin da bu formun amaci ne insanlara yardimci olmak farkindaysan biz daha sikintimizi çözemedik

eyw kardesim haklisin da bu formun amaci ne insanlara yardimci olmak farkindaysan biz daha sikintimizi çözemedik
Haklısın amacımız insanlara yardımcı olmak ama bir teşekkür mesajı bile yazmadan forumdan ayrılan üyelerin emeklerimizi sömürmesini de istemiyoruz.
Herkesin konular açabileceği kategoriler, forumlar mevcut. Şimdiye 3 tane konu açmıştınız bile.
Bizi anlayacağına inanıyorum.

Dosyaları ındırdık çok sağolun yükleme işlemini nasıl yapıyoruz yapan varsa anlatabilirmi

Çok sagol kardesım Benım cıhazım yurt dısı g950u verizon acaba bu işlemden sonra imeil fln gidermi veya kilit yok ama sonrasında kilit fln gelmez inş

Çok sagol kardesım Benım cıhazım yurt dısı g950u verizon acaba bu işlemden sonra imeil fln gidermi veya kilit yok ama sonrasında kilit fln gelmez inş
benim doya yapmak üçün
cihazda usb hata aç (adb)
ve bat dosya tikle ve iş tamam oldi cihaz açılıp kapanıyor

bu videoda. Rom atma işlemini anlatmıs bizim indirdiğimz dosya boyutları küçük videoda kullanılan dosyalar degıl veya ben anlamadıgım için yapamıyorm

Ekran resmi çektim dosyalar eklenmiyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181012-231735_My Files.jpg
    Screenshot_20181012-231735_My Files.jpg
    291.6 KB · Görüntüleme: 136
Geri
Üst Alt