İstek Samsung Galaxy S8 SM-G950W U6 9.0 ROOT

hevsel07

Yasaklı
Hayırlı pazarlar arkadaşlar. G950w U6 cihazım için root lazım. Elimde eft var. Boot dosyasını yazıyorum işlem tamamlanıyor fakat kontrol ettiğimde cihaz rootsuz gözüküyor. cihazda oem kilidi gözükmüyor fakat frp off ve prenormal checking yazıyor. neyapabilirm başka

Hayırlı pazarlar arkadaşlar. G950w U6 cihazım için root lazım. Elimde eft var. Boot dosyasını yazıyorum işlem tamamlanıyor fakat kontrol ettiğimde cihaz rootsuz gözüküyor. cihazda oem kilidi gözükmüyor fakat frp off ve prenormal checking yazıyor. neyapabilirm başka
hocam oem kilidi gözükmüyorsa buyrun bu size yardımcı olabilir

youtube

hocam oem kilidi gözükmüyorsa buyrun bu size yardımcı olabilir

youtube
oem kilidi gözükmedi yine de bazı ülkele yazılımında geç geliyor aktif kullanman lazım. benim root işlemini yapıyor zaten cihaz prenormal degıl frp off. işlem yapıyorum tamamlanıyor kontrolde root yok. zaten cıhaz prenormal olsa hiç bir işlem yapamayız benım ekstra bunlar dısında illla oem kilidinin görünmeside gerekmi. başka root yolu varmı yada hazırda

Burada TWRP dosyası mevcut. İsterseniz bir deneyin. Ama denemeden önce cihazın download mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.

Ekli dosyalar

• image1.jpeg
    image1.jpeg
    43.4 KB · Görüntüleme: 19
twrpyi deniyeyim dedim usta oda hata verdi. secure check fail: recovery

Bu Modeller Biraz Sıkıntılı Hocaam .. Rootu Cihazın Üzerindeki Yazılımın İCinden Boot Alıp Deneyin Bide

Bu Modeller Biraz Sıkıntılı Hocaam .. Rootu Cihazın Üzerindeki Yazılımın İCinden Boot Alıp Deneyin Bide
zaten oyle yaptım ustam elimde vardı cihaza yükledim sonra eft pro üzerinden bootu alıp patchledım işlemler tammlandı fakat root kontrolunde rootsuz gözüküyor root yapma amacım iste türkçe dil olmadığı için ya gizli yada değilse bile eft pro üzerinden yapmayı düşünüyorum

zaten oyle yaptım ustam elimde vardı cihaza yükledim sonra eft pro üzerinden bootu alıp patchledım işlemler tammlandı fakat root kontrolunde rootsuz gözüküyor root yapma amacım iste türkçe dil olmadığı için ya gizli yada değilse bile eft pro üzerinden yapmayı düşünüyorum
Root Olmadanda Yapar EFt Pro Hocam

tamamdır usta sorunum çözüldü rootsuz oldu. ayarlara girip dil değiştirme seçeneklerinden tüm diller göründü değiştirdim. konu rootla ilgili onuda çözersek tam olur.

tamamdır usta sorunum çözüldü rootsuz oldu. ayarlara girip dil değiştirme seçeneklerinden tüm diller göründü değiştirdim. konu rootla ilgili onuda çözersek tam olur.
Oem açılmaz bunda

Geri
Üst Alt