Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965F Desen Kilidi ve Parmak İzi Sorunu

xortoooo

Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar kolay gelsin..
SM-G965F Cihazına root ve twrp işlemi yaptığımda desen şifre ve parmak izi çalışmıyor. Normal yazılım yüklediğimde çalışıyor ama root yüklediğimde güvenlik bozuluyor. Bir çözümü var mı? Yoksa Kronik bir Hatta mi ? Yardımlarınız için Tessekurler..

Edit
Sorunu cihazda ki yazılım hangisi ise onun boot dosyası ile root yapın. İşlem ok

Moderatör tarafında düzenlendi:
SM-G965F Cihazına root ve twrp işlemi yaptığımda desen şifre ve parmak izi çalışmıyor. Normal yazılım yüklediğimde çalışıyor ama root yüklediğimde güvenlik bozuluyor. Bir çözümü var mı? Yoksa Kronik bir Hatta mi ? Yardımlarınız için Tessekurler..
Cihazın üzerinde bulunan Yazılımdan Yaparsanız Root Dosyasını O Sorunlar cıkmaz Hocam

Son düzenleme:
Hüseyin usta yazından pek anlamadım kusuruma bakmiyasin
Cihazın üzerindeki yazılımın içinde boot dosyası var
Zip dosyasını açın içindeki boot dosyasını kopyalayın
Buraya gönderin müsait arkadaşlar root yapıp size atacaklardır

Cihazın üzerindeki yazılımın içinde boot dosyası var
Zip dosyasını açın içindeki boot dosyasını kopyalayın
Buraya gönderin müsait arkadaşlar root yapıp size atacaklardır
usta z3x te pda da sistem var 3 nokta oraya basınca boot.img.lz4 çıkıyor onu tek nasıl olabilirim zipten

Olmuyor ya usta yapamadım ben boot dosyası tek çıkarılmıyor.. :(

En basit yöntem TWRP + MAGİSK Root. Ben hep böyle yapıyorum. Hiç sorun yaşamadım.​

Geri
Üst Alt