Bilgi Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965F IMEI Repair İşlemi

umuts

Yasaklı
Arkadaşlar s9 plus (g965f) imei repair tamamdır

öncelikle cihazı root yapıyoruz (
) oem kiliti gözükmeyen cihazlarda usb hata ayıklamayı açın daha sonra cihaza ekran kiliti koyun kilitlemeden önce wifi bağlayın ekran kilidini kapat aç yapın oem kilidi açılacaktır. ( yeni bir çok modelde geçerli )
daha sonra mutlaka yedek alın sonra imei repair işlemini gerçekleştirin ilk önce imei gözükmeyecektir biraz bekleyelim daha sonra gözükecektir ardından patch yapıyoruz işlem tamam

Ekli dosyalar

• 1c1.png
    1c1.png
    89.6 KB · Görüntüleme: 416
  • 1c2.JPG
    1c2.JPG
    2.2 MB · Görüntüleme: 402
  • 1c3.JPG
    1c3.JPG
    2.7 MB · Görüntüleme: 229
Hocam, note 9 n960f içinde imei repair (xxxxx) işlemi yapılıyor artık değil mi, 18 haziran chimera guncellemesinden sonra?

Moderatör tarafında düzenlendi:
N960F suana kadar denemedim
Ama chemria ile repair and cert gosteriyor cihazin yedegini alip deneyin derim

Ustam bu işlem telefonun kendi imei sinimi atıyor yoksa farklı imei atabiliyormuyum cihaza

Teşekkürler. Istanbul yada izmir de nerede yatırabilirim ?

Istanbul anadolu taraftayım da farketmez neresi olursa gelirim. Kargo ile gönderemem malasef.

G965f camera sonunu nasil cozeriz

usta cıhazı Rootladıkdan sonra tekrar oem acıyorum ama her defasında sıfırlama ıstıyor sıfırlıyorum tekrar oem acıp repair yapacagım tekrar sıfırlama ıstıyor oem acmadan yapılıncada repair yapıldıkdan sonra z3 den tekrar baslatdıgında kırmızı yazıda kalım hata verıyor cıhaz nasıl cozerız bnu

usta cıhazı Rootladıkdan sonra tekrar oem acıyorum ama her defasında sıfırlama ıstıyor sıfırlıyorum tekrar oem acıp repair yapacagım tekrar sıfırlama ıstıyor oem acmadan yapılıncada repair yapıldıkdan sonra z3 den tekrar baslatdıgında kırmızı yazıda kalım hata verıyor cıhaz nasıl cozerız bnu
Yüklemiş olduğun root hangisi ?

Geri
Üst Alt