Bilgi Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965F IMEI Repair İşlemi

usta cıhazı Rootladıkdan sonra tekrar oem acıyorum ama her defasında sıfırlama ıstıyor sıfırlıyorum tekrar oem acıp repair yapacagım tekrar sıfırlama ıstıyor oem acmadan yapılıncada repair yapıldıkdan sonra z3 den tekrar baslatdıgında kırmızı yazıda kalım hata verıyor cıhaz nasıl cozerız bnu

once cihazı verdiğim link ile root yap sonra magic 7.3.2 apk kur wifi ile bütün güncellemelerini yap bixy dahil magic root olarak görmeyecektir bütün güncellemeler bittikten sonra cihazı yeniden başlat magic root görecek cihaz açılacaktır tavsiyem root işleminde twrp sonrası cihazlar bütün güncellemeleri yapınca sağlıklı çalışıyor hata vermiyor eger yapamazsan bana ulaş

İyi Günler,

Grupta yeniyim Samsung Galaxy S9 cihaz alacağım imei repair işlemi yapılanlar hangi modelleridir ona göre cihaz baksam.
Ankara'da yaptırabileceğim biryer varmıdır?
Herhangi bir imei atabiliyormuyuz yoksa illa 3g felan olan bir cihazmı olması gerekiyor.
Teşekkürler.

İyi Günler,

Grupta yeniyim Samsung Galaxy S9 cihaz alacağım imei repair işlemi yapılanlar hangi modelleridir ona göre cihaz baksam.
Ankara'da yaptırabileceğim biryer varmıdır?
Herhangi bir imei atabiliyormuyuz yoksa illa 3g felan olan bir cihazmı olması gerekiyor.
Teşekkürler.
Ankara'da tanıdık yok. F Serisi oluyor genelde. Exynos işlemciler oluyor.​

Ankara'da tanıdık yok. F Serisi oluyor genelde. Exynos işlemciler oluyor.
Peki İstanbul’da biryer tavsiye edebilirmisin veya Tekirdağ’da geldiğimde Ankara’ya gitmeden hallederim. S9 biraz zor tedarik ediliyormuş bulamazsam Note 8 veya note 9 içinde aynı seri ve işlemci mi geçerlidir?
Teşekkürler

Peki İstanbul’da biryer tavsiye edebilirmisin veya Tekirdağ’da geldiğimde Ankara’ya gitmeden hallederim. S9 biraz zor tedarik ediliyormuş bulamazsam Note 8 veya note 9 içinde aynı seri ve işlemci mi geçerlidir?
Teşekkürler
Evet S9 g960f note8 n950f note9 n960f olan modelleri alabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasındayım

Geri
Üst Alt