Hsyn.2121

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy S9 SM-G9600 U3 Combination Firmware dosyasını paylaşacağım.

Genelde Frp Sıkıntısı Yaşayanlar ve İcin Gerekli Olan Dosyalardır. Test yazılımı olarak kullanılır. Bazı durumlarda cihazın yazılımsal sorunlarını gidermek için kullanılır.

Odin Aracığıyla AP den Yüklüyebilirsiniz
Lütfen U Sürümünüze Uygun Olup Olmadığını Kontrl Ediniz
SM-G9600 U3 Combination:
Burada İndir
Şifre:
Gizli İçerik

Son düzenleme:
tamam hocam allah razı olsun nerden konuya gireyim hocam

allah razı olsun senden ustam yardimcı olduğunuz için

ustam bu konuyla ilgili bana yardimcı olurmusunuz lütfen

Merhaba usta paylaşım için teşekkürler bir sorum olacak bende bir s9 var g9600 modeli buna combination rom atamıyorum hep re partition failed hatası alıyorum odinden buna bir çözümünüz varmıdır yada google account hesabı kaldırma hakkında farklı bir yol biliyormusunuz

Merhaba usta paylaşım için teşekkürler bir sorum olacak bende bir s9 var g9600 modeli buna combination rom atamıyorum hep re partition failed hatası alıyorum odinden buna bir çözümünüz varmıdır yada google account hesabı kaldırma hakkında farklı bir yol biliyormusunuz
Cİhazınız U Sürümüne Uygun Olup Olmadığını Kntröl Ediniz Hocam

Cihazınızın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi konuya atarmısınız.

Bu cihazların ZCU olarak Combination var sadece bakalım sizin cihazınıza uygunmu.

ustam kolay gelsın j600f twrp root lazım yardımcı olurmusunuz

tamam ustam çok teşekur ederim kusura bakmayın lütfen saygılar

Eline emeğine sağlık ustam :)

Merhaba Üstadlarım konu ile alakalı çözüme kavuştum paylaşmak isterim

cihazı android sürümüne yükselttim ve google account hesabından çıkış yapabildim sorunu yaşayan arkdaşlar için önerim cihazı android 9a güncellemeleri sonra hata almadan işleme devam edebilirler

yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Geri
Üst Alt