İstek Samsung Galaxy SM-J320P VPU1APK2 Convert Firmware SM-J320F

• Konbuyu başlatan cephastanesitest
  • Başlangıç tarihi
C

cephastanesitest

Merhabalar elimde bulunan Samsung Galaxy SM-J320(P) uzantılı olan ürünümü Root işlemi yaptım .
Ancak İmei Repair işlemi gerçekleştirmek için Z3X de SM-J320P göremedim. İnternette gördüğüm kadarı ile J320(F) ye dönüştürmek gibi bazı konular gördüm.
Böyle bir durum varmı acaba nacizane bilgilerinizi bekliyorum .
Harici olarak Cihaz açıldığında attention power off your device insert the service provider uicc thah came with the device, then power on the device.
Böyle bir yazı ekrana geliyor.
Bilgilerinizi bekliyorum teşekkürler...

SM-J200G SM-J200H bu cihazlar üzerinden işlemi yapabilirsiniz. Çevirmenize gerek kalmayacaktır.

Edit: Yukarıda ki uyarıyı detaylı okuyunca farkına vardım cihazda simlock mevcut büyük ihtimalle.

Merhabalar elimde bulunan Samsung Galaxy SM-J320(P) uzantılı olan ürünümü Root işlemi yaptım .
Ancak İmei Repair işlemi gerçekleştirmek için Z3X de SM-J320P göremedim. İnternette gördüğüm kadarı ile J320(F) ye dönüştürmek gibi bazı konular gördüm.
Böyle bir durum varmı acaba nacizane bilgilerinizi bekliyorum .
Harici olarak Cihaz açıldığında attention power off your device insert the service provider uicc thah came with the device, then power on the device.
Böyle bir yazı ekrana geliyor.
Bilgilerinizi bekliyorum teşekkürler...
Başka model üzerinden işlem yapabilirsiniz. SM-J320F olabilir.

Başka model üzerinden işlem yapabilirsiniz. SM-J320F olabilir.
bunu deneyeceğim. yazaılım hasar gördü uygun rom u bulup yükleyip dediğiniz şekilde deneme yapacagım. geri dönüş sağlarım.

SM-J200G SM-J200H bu cihazlar üzerinden işlemi yapabilirsiniz. Çevirmenize gerek kalmayacaktır.

Edit: Yukarıda ki uyarıyı detaylı okuyunca farkına vardım cihazda simlock mevcut büyük ihtimalle.

cihazım j320p

Kimse J320P için İmei RPR işlemi yapmadı mı acaba , durum bundan ibaret :) Bir yol gösterin lütfen :)
47389908_595082517578305_3243969750488842240_n.jpg

G7102 üzerinden denediniz mi ? Bunları Yapmadan önce lütfen yedeklerinizi alınız Box'a güvenmeyin.

G7102 üzerinden denediniz mi ? Bunları Yapmadan önce lütfen yedeklerinizi alınız Box'a güvenmeyin.
denemedim. cihazım j320p bir arakdaş J320f seçip işlem dene dedimişti denedim yukarıda ki gibi yanlış model seçtin gibi bir hata verdi z3x
birde sizin dediginiz gibi deneyeyim

Cihaza Sadece J320F system Atıp Deneyebilirsiniz Ama Daha Önce Denemediğim İcin Sorunda Cıkarmı Bilemedim..Sorun Cıkmasa System Alırsa Octoplustan J320F Üzeri Yapmayı Denersiniz..

Cihaza Sadece J320F system Atıp Deneyebilirsiniz Ama Daha Önce Denemediğim İcin Sorunda Cıkarmı Bilemedim..Sorun Cıkmasa System Alırsa Octoplustan J320F Üzeri Yapmayı Denersiniz..
sammobile dan J320F ilk iki tanesini indirdim uymadı yükleme yapmadı odin ile yazılımı :)
cihaz kayıt dişı Repair işlemi yapacagım ama J320P yok J320H yazılımı indirip deyeyim birde :)

,
sammobile dan J320F ilk iki tanesini indirdim uymadı yükleme yapmadı odin ile yazılımı :)
cihaz kayıt dişı Repair işlemi yapacagım ama J320P yok J320H yazılımı indirip deyeyim birde :)
Yazılımı Atarken sadece System Seciyirosunuz DEğilmi Hocam

Geri
Üst Alt