Çözüldü Samsung Galaxy SM-J701F Nasıl Root Atarım

• Konbuyu başlatan alpkaan19
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
odin programı aç indirdiğin dosyası ap den ekle cihazını odin mod al usb kabloyu tak start tamamdır
oluşacak herhangi bir sorundan şahsım ve gsmturkey sorumlu değildir teşekkürler
Yaptım fakat SüperSU uygulaması gelmedi bende playden indirdim ama istemediğim sistem dosyaları gözükmüyor? satın almammı lazım yada önerdiğiniz proğram var mı ?

Teşekkür ederim sistem uygulamalarını sildim telefonum rahatladı ancak bi sorunum var play oyunları için gameguard uygulaması kullanmam lazım gameguardda rootlu telefon olması lazım ben rootladım fakat uygulamada telefon rootlu olmadığıbı söylüyor yada izin vermemi istiyor izin vermem içinde uygulama da öyle birşey yok acaba tam anlamıyla rootlanmadı mı?

Teşekkür ederim sistem uygulamalarını sildim telefonum rahatladı ancak bi sorunum var play oyunları için gameguard uygulaması kullanmam lazım gameguardda rootlu telefon olması lazım ben rootladım fakat uygulamada telefon rootlu olmadığıbı söylüyor yada izin vermemi istiyor izin vermem içinde uygulama da öyle birşey yok acaba tam anlamıyla rootlanmadı mı?
Telefonunuzun modeli nedir? Ve hangi root ile root ettiniz.

Samsung galaxy j7 core 8.1.0 oreo android sürümlü. Yukarı da arkadaş root dosyasını söyledi ordan telefon modelimi buldum odin ile attım
Anladım o zaman Magisk Manager APK kurun telefonunuza öyle deneyin.

Yükledüm ne yapcam bu proğramı ne işe yarıyor
Bir daha spam mesajı atarsanız sizi siteden uzaklaştırırım. Magis Nedir Ne işe Yarar konusu sitede var.

Bizimde işlerimiz var 7/24 senin hizmetinde olacak halimiz yok. Zaten yönetici ve moderatör arkadaşlar sizinle ilgilenmiş.

@alpkaan19 Her yere aynı konu söylediniz.

Lütfen düzgün bir yere konu açın size yardımcı olabilmemiz için.!

Sanırım öylesine konum olsun tarzında açılmış birşey bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt