Yardım Samsung Galaxy Tab S2 SM-T818 Combination Yükleme Sorunu

asd.jpg

combination dosyası yükleme aşamasında bu hatayı alıyorum sitede incelemelerime göre çözüm bulamadım tablet android 7 son sürüme güncellenmiş ustalardan yardım bekliyorum teşekkürler

Cihazın downlaod mode ekranını ekleyin bakalım binary uyumsuz olabilir.

forumda aynı hatayı alıp çözüm arayanlar olmuş ama sonuça bağlanmamış

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-05-08 at 15.56.47.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-08 at 15.56.47.jpeg
    90.5 KB · Görüntüleme: 23
forumda aynı hatayı alıp çözüm arayanlar olmuş ama sonuça bağlanmamış
Cihaz U2 ise yükleme yapmaz. Gerçi bu Tabletlerde benim başıma gelmişti. U2 tablete U1 Combination Yükleme olmuştu. 1 tane Combination dosyası var. Oda U1 Combination olarak mevcut. Sizin sorun FRP ise manuel kırmaya çalışın.​

Cihaz U2 ise yükleme yapmaz. Gerçi bu Tabletlerde benim başıma gelmişti. U2 tablete U1 Combination Yükleme olmuştu. 1 tane Combination dosyası var. Oda U1 Combination olarak mevcut. Sizin sorun FRP ise manuel kırmaya çalışın.
mehraba yardım için teşekkürler frp manuel kırma yöntemi bulamadım çok araştırdım ama hiç bir forumda mevcut değil

Cihaz U2 ise yükleme yapmaz. Gerçi bu Tabletlerde benim başıma gelmişti. U2 tablete U1 Combination Yükleme olmuştu. 1 tane Combination dosyası var. Oda U1 Combination olarak mevcut. Sizin sorun FRP ise manuel kırmaya çalışın.
cihaz u2 nasıl yaptıysanız bilgi verebilir misiniz manuelde kırmaya çalıştım ama malesef yol bulamadım

Geri
Üst Alt