adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar. Bu konumuzda silzerle 1200i türkçe yazılımı bulunan 3 ayrı dosya paylaşıyorum.

DOWNLOAD 1 z3x açıp dosyaları gerekli yerlere yerleştirerek yükleyebilirsiniz.
Alternatif link

DOWNLOAD 2 .pac uzantılı yazılımıdır. Z3x ile use pack file işaretleyip sonradan verdiğim yazılımı seçip yükleyebilirsiniz..Alternatif link

DOWNLOAD 3 Octoplustan write full flash seçeneği ile yükleyebilirsiniz.Alternatif link

.

Son düzenleme:
Ustalarım 5.6 yazılım attım ama onarımı yaptığım halde sebeke gördüğünüz gibi yuvarlak kırmızı şeklindedir bir çözümü var mi yardımcı olurmusunuz ?

Ekli dosyalar

• 1572369020845606610537.jpg
    1572369020845606610537.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 83
Ustalarım 5.6 yazılım attım ama onarımı yaptığım halde sebeke gördüğünüz gibi yuvarlak kırmızı şeklindedir bir çözümü var mi yardımcı olurmusunuz ?
Öncelikle eski yazılımı varsa elinde tekrar yükle yoksa netten arat bulursun ( şebekesinin geldiğinden emin ol) sonra box yardımıyla nvm yedeğini al, tr dil yazılımını yükle ve yedek aldığın nvm dosyasını tekrar geri yükle düzelmesi gerek, kolay gelsin

Eski yazılım attım ama sebeke ayni yuvarlak kırmızı

Ustam var mi çözüm
Hocam bende octoplus vadı onunla denemiştim bu yöntemi işe yaramıştı, hangi boxla yazılımı attıysa backup yedeğini tutmuştur onu bulup geri yüklemeyi dene ,bu anlattığım yöntem en başta yapılması gereken yöntem hiç birşey yapmadan önce nvm yedeğini alıp yazılımını atıyorsun, çünkü bu tür dosyalar orjinalin üzerine oynanmış dosyalar oluyor genelde bu yüzden şebeke hataları veriyor, aklinda bulunsun bu tür dosyaları atmadan once mutlaka nvm yedeğini al, sonra tekrar geri yüklenince sorunsuz kullanıyorsun

Hocam bende octoplus vadı onunla denemiştim bu yöntemi işe yaramıştı, hangi boxla yazılımı attıysa backup yedeğini tutmuştur onu bulup geri yüklemeyi dene ,bu anlattığım yöntem en başta yapılması gereken yöntem hiç birşey yapmadan önce nvm yedeğini alıp yazılımını atıyorsun, çünkü bu tür dosyalar orjinalin üzerine oynanmış dosyalar oluyor genelde bu yüzden şebeke hataları veriyor, aklinda bulunsun bu tür dosyaları atmadan once mutlaka nvm yedeğini al, sonra tekrar geri yüklenince sorunsuz kullanıyorsun
Almadım yedek ustam sorun yazılımsal mi yoksa donalimsal mi acaba ?

Sen buradaki konuda anlatılan tr dil yazılımını atmadan once de şebeke yok muydu?
yoktu hocam şu şekil diyim yazılım attım sebeke gitti sonra yukarda resimde görüldüğü gibi oldu yaklaşık 10 yazılım denedim hepsi de aynı değişen bir şey olmadi repair başarıyla oluyor ama sebeke ayni yuvarlak kırmızı

yoktu hocam şu şekil diyim yazılım attım sebeke gitti sonra yukarda resimde görüldüğü gibi oldu yaklaşık 10 yazılım denedim hepsi de aynı değişen bir şey olmadi repair başarıyla oluyor ama sebeke ayni yuvarlak kırmızı
Anladım, sorun kesinlikle yazılımsal bir sorun, yedek almaman sıkıntı olmuş, biraz araştırayım bir çözüm bulunca dönerim sana hocam

Ustam denedim ama hala yuvarlak kırmızı şeklinde
Hocam telefonun şebekesinin olduğu zaman ilk hangi box ile yazılım attın nv yedeği ordadır onu bulman gerek, çünkü boxlar telefona bir işlem yapacağı zaman nv yedeği alırlar onu bul hangi tarihte attıysa şebekesinin olduğu zamana git telefonun model numarasıyla başlayan bir nv dosyası vardır onu bul ve yükle öbür türlü bulmak biraz zor olur

Hocam telefonun şebekesinin olduğu zaman ilk hangi box ile yazılım attın nv yedeği ordadır onu bulman gerek, çünkü boxlar telefona bir işlem yapacağı zaman nv yedeği alırlar onu bul hangi tarihte attıysa şebekesinin olduğu zamana git telefonun model numarasıyla başlayan bir nv dosyası vardır onu bul ve yükle öbür türlü bulmak biraz zor olur
Hocam ben donanımsal bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum

Geri
Üst Alt