Çözüldü Samsung ROOT BOOT DESEN KİLİDİ KIRMA Toplu EFT Dosyaları

EFT Dongle yardımı ile J730FXWU2ARA3 boot.img kullanarak screenlock reset, frp reset,root gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. Boot.img dosyası AP dosyasından ayıklanarak elde edilmektedir. Elinizde J730FXWU2ARA3 yazılımı yoksa boot img dosyası edinemezsiniz. Bu yüzden sadece bir boot dosyası için 2 GB'ye yakın rom indireceğinize birkaç mb'lik boot dosyasını sizin için paylaşıyoruz.

Bu paylaşımları devamlı yapmak lazım aslında bazen bir boot.img dosyası için 2 gb yazılım indirmek zorunda kalıyoruz.

A310FXXU3BQC2 rom içerisinden ayıklanmış boot.img dosyasını kullanarak EFT dongle ile ortalığın tozunu arttırabilirsiniz. Boot.img ile root, ekran kilidi, DRK, vs. olmak üzere birçok kerneli tek tık ile hazırlayabilirsiniz.
A310FXXU3BQC2 6.0.1 sürümüdür. Telefonda bu boot.img kullanmadan önce PDA sürümlerinin aynı olduğundan emin olunuz.

Merhaba arkadaşalar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy C5 Pro SM-C5010 cihazına ait android 8.0 C5010ZHU1CRH1 boot.img ve recovery.img rootlu boot.eft dosyasını paylaşacağım. EFT Dongle olan kişiler boot.EFT dosyasını yükleyerek Samsung Galaxy C5 Pro SM-C5010 cihazını android 8.0 sürümünde root yapabilir.

Burada

Teşekkürler. güzel paylaşım eline sağlık.

SM-G610F U1 Boot.EFT

Ekli dosyalar

• boot.zip
    9.2 MB · Görüntüleme: 45
SM-G610F U1 Boot.EFT
Merhaba açtığınız konuların hiç biri forum kurallarımıza uygun değildir. Lütfen forum kurallarını okuyun. Konularınızı forum kurallarına uygun açın. Konularınızı tek tek düzenledim.

Ayrıca bu paylaştığınız sm-g610f cihazının hangi yazılımına ait.

A710FXXU2CQE3 boot.img dosyası EFT Dongle dosya sitesinde yer almamaktadır. O yüzden burada paylaşıyorum. 2 GB yakın dosyayı indirmek yerine boot.img direk indirebilirsiniz. Bu dosyayı kullanarak birçok kerneli hazırlayabilirsiniz. Tabiki bu işlemleri yapmak için elinizde EFT Dongle olması gerekmektedir. EFT Dongle ücretli bir yazılımdır.
A710FXXU2CQE3 Boot.img Download

Merhaba Arkadaşlar Kendim Editlemiş Olduğum EFT 8.1.0 Root Dosyasını Sizinle Paylaşıyorum
Öncelikle Vermiş olduğum dosyayı indirin ve EFT Samsung bölümünden EFT Seçeneğinden vermiş olduğumuz dosyayı Flashlayabilirsiniz.
Dosyanın Linki: DOWNLOAD
1.jpg
1.jpg

EFT Dongle bizde kullanıyoruz. Cihazın PDA numarası nedir onu da belirtin konu içinde lütfen.

Geri
Üst Alt