Stock Rom Stock ROM'da system.img yok

zehurx

Üye
Merhaba Infinix hot 20i cihazım var şuan gsi rom kullanıyorum ama sorunlardan dolayı stock rom'a dönmek istiyorum fakat stock rom dosyasında system.img yok super.img adlı dosyanın içini açtım ama orasıda çok karışık fastboot flash super super.img komutu ile atsam eski yazılımına geri dönebilirmiyim.

Ekran görüntüsü 2024-07-31 012340.png

eski yazılımların içinde system.img olur yeni cihazlarda super.img olur aynı görevi görüyor aynı şey. örnek fleur_global_images_V14.0.6.0.TKEMIXM_13.0 indir bak içinde super var. yazılım sağlamsa sorun yok

bu tam bir stock image değilde update gibi

Product system_ext zaten cihaz yazılımları ama boot cust gibi partition dosyaları yok scattler hiç yok

Soft brick e düşer o yüzden başka romlara bakın sadece system flash ile kalkmayabilir.

bu tam bir stock image değilde update gibi

Product system_ext zaten cihaz yazılımları ama boot cust gibi partition dosyaları yok scattler hiç yok

Soft brick e düşer o yüzden başka romlara bakın sadece system flash ile kalkmayabilir.
scatter falan var super.img dosyasının içindeki şeyler bunlar sp flash tool ilede atarım ama uğraşmak istemedim ondan sordum

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-07-31 152154.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-31 152154.png
    78.5 KB · Görüntüleme: 6
scatter falan var super.img dosyasının içindeki şeyler bunlar sp flash tool ilede atarım ama uğraşmak istemedim ondan sordum
O dosyalar ile atmazsan brick olma ihtimali var

versiyon dosya farkı sadece ben sistem yazdım aç şimdi derken windows bile format atarken 4 partition açar klasörü kopyalama ile çalışmaz

O dosyalar ile atmazsan brick olma ihtimali var

versiyon dosya farkı sadece ben sistem yazdım aç şimdi derken windows bile format atarken 4 partition açar klasörü kopyalama ile çalışmaz
sıkıntı olmadı hocam bilgilendirme için yinede teşekkür ederim

Geri
Üst Alt