silivriserdar

Genel Moderator
  • Öne çıkan konu
Herkese Merhaba GSM Turkey Üyeleri VIP Üyelik Bölümünü Açtık.

VIP Üyelik Nedir?

Sitemizde normal üyelerin giremediği ama VIP üyelerin girebildiği özel dosya, yazılımlar, eğitim videoları, eğitim yazılarım, programların ve anlatımlarının olduğu bölümdür.
Bu alanda bir çok özel dosya bilgi anlatım ve programlar mevcuttur.
Ayrıca gene sadece VIP üyelere özel VIP olarak açtığımız Telegram grubuna girmektir.

Biz bu alanı uzun zamandır bilerek açmıyoruz sebebi ise üyelerimize tam anlamıyla faydalanacağı bir alan oluşturmak.
Uzun zamandır VIP bölümünde dosyalar biriktiriyoruz. Ve hala dosya ve yazılımları eklemeye devam ediyoruz.

Yeni çıkan cihazların Yazılım, QCN, EFS Dosyaları yedeklenip VIP Bölümünde indirebileceğiniz konular açılır

Bazen günlerce uğraştığınız bir cihazı bu bilgiler ile 10 dakika içinde yapıp zaman kazanırsınız.

Bir çok ücretli siteden aldığımız dosyalar ve bilgiler mevcuttur.
VIP üyelerimizin ücretli sitelerden yazılım, bilgi vs istedikleri dosyaları satın alıyoruz

VIP bölümünün güzel yanı, hem size işi öğretici bilgiler sunuyoruz Hemde dosya satmayıp o dosyayı nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz.

Gene takıldığınız noktada konu altından destek veriyoruz veya Telegram grubu üzerinden bire bir destek veriyoruz
Gerekirse bağlanıp işlemi bizzat biz yapıyoruz ve nasıl olması gerektiğini gösteriyoruz.
Ayrıca VIP bölümümüz daha düzenli ve aradığınızı bulacağınız şekilde tasarlanmış bir yerdir.

VIP Üyelik şu an için Sadece 1 çeşit ve yıllık olarak düşündük.

Üyelik sistemi Telegram grubuna dahil edilip ustalarımız ile birlikte direk yardım alma
Bire bir anlatım uzaktan bağlantı ile yardım ayrıca zaten VIP bölümünde bulunan tüm dosyalar erişim.
1 sene boyunca ustalar ile aramızda kalmak sorunlarınızı sorarak daha eğitici bir şekilde kendinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.
Ayrıca Hızlı şekilde dosya isteme alma, uzaktan bağlantı sorun çözme gibi bir çok avantajı bulunmaktadır.
Ayrıca Telegram üzerinden sorun etiketleri ile direk o sorunun çözümü önünüze gelmesi gibi avantajları vardır.

VIP Üyelik alan üyelerimiz ayrıca sitede paylaşımlarda bulundukları taktirde senesi dolduğu zaman

Üyeliğini ücretsiz olarak yenileme yapacağız.

Gelip geçici bir site veya oluşum değiliz.

VIP Üye Nasıl Olunur?

Whatsapp İrtibat Numaramız:

0542 812 07 24 numaraya WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

VIP ÜYELİK AVANTAJLARI NELERDİR?

1. VIP Üye olan kullanıcılarımız VIP bölümünde bulunan tüm özel dosya bilgi belgeye ulaşabilirler.

2. Telegram ve F a c e b o o k VIP grublarımızda da sorular sorup işinde uzman ustalarımızdan yöneticilerimizden yardım isteyebilirler.

3. Ekibimizde olan arkadaşlar uzaktan bağlantı ile sorunu çözme aşamasında yardımcı olurlar.

4. İstedikleri dosya, yazılım bilgi vesaire varsa ücretli sitelerden alıp veriyoruz.

5. Ayrıca kendi ekibimiz olarak da elimizde bulunan profesyonel araçlar ile cihazların yazılım yedeklerini, QCN, EFS, Modem ve TWRP Backup gibi yedeklerini çekip VIP bölümünde paylaşım yapıyoruz.

6. Ekibimizde bulunan Geliştirici arkadaşlar sayesinde TWRP, ROOT, Custom Rom, Tool çalışmaları ve öğrenmek isteyenlere destek oluyoruz.

7. İstediğiniz bir dosya, yazılım, Modem, boot, recovery, EFS, QCN vesaire olursa hızlı link yapıyoruz.

8. VIP Üyeliği olan üyelerimiz herhangi bir Box, Dongle veya iCloud, Mi Account gibi ücretli işlemlerinde de site olarak gerekli indirimleri yapacağız.

9. En önemlisi 1 sene boyunca aramızda kalarak ustalarımız ile birlikte bir çok sorunla karşılaşıp bir çok sorunu görüp çözme ve kendini geliştirme imkanına sahip oluyorlar. Çünkü kimse hiç birşeyi hemen anında öğrenemez. İstediğiniz kadar ders alın, istediğiniz kadar dinleyin veya izleyin. Bu kısa bir maraton değil uzun bir süreç ve bu süreçte deneyerek görerek çözerek ilerleme imkanına sahip olursunuz.

Bizim sistemimizde Al dosyayı kullan olayı yok. Yardımlaşma sorunu çözme öğretme paylaşımda bulunma gibi özelikler vardır. Telegram grubumuz var orada da takıldığınız yerde destek mevcut. Bizde support alanı açarız veya eğitim siteleri kurarız ama emin olun hiç biri bu bizim yaptığımız forum + detaylı anlatım + telegram grubu ve uzakyan bağlanıp destek vermenin yerini hiçbirisi tutmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt