TWRP Talebiniz mi var?

• Evet Talebim var, istiyorum

Kullanılan: 75 88.2%
  • Hayır Talebim yok, istemiyorum

Kullanılan: 10 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    85
Stock Recovery dosyanızı yedek alark atar mısınız?
Kitchenlar ile açamıyorum.
Hocam tel rootsuz şu an ayrıca nasıl yedek alınır onuda bilmiyorum işin gerçeği yani telefon üzerinden nasıl yapılır bilmiyorum size verdiğim stock recovery dosyasını da İnternetten bulmuştum hakeza twrp yi de bu şekilde buldum

hocam verdiğiniz dosyayı telefona yukledim ama cihaz twrp menüye girmiyor siyah ekranda kaldı şu an da download moda da alamıyorum ne yapmamı önerirsiniz acil yardım bekliyorum
Cihaz usb kabloya takili kalsin.
Ses kisma home powera basili tutun 10 saniye kadar

Merhaba Arkadaşlar, bu konuda isteklerinizi değerlendirmek istedim.
Faydalı olması açısından çalışmalar yapacağız.

Öncelikle, TWRP Recovery nedir? Root nedir? bu kavramları biliyor olmalısınız.

[Gizli içerik]

Öncelikle cihazın işlemcisi , stock recovery dosyası (yok ise boot dosyası) , android sürümü, varsa epey.com gibi cihazın tam bilgilerinin bulunduğu bir site.

Bu proje ilk defa tarafımızca gerçekleştirilmiş olup yorumlarda görüldüğü üzere birçok cihaza TWRP yaptık.
GSMTurkey Ar-Ge ekibi ile ilklere imza atmaya devam edeceğiz.
Tesekkur edrim

oppo ve vivo larda twrp olmuyor değil mi zira bunlar kilitli geliyor sanırım kilidi de kırılmıyor bilgisi olan var mı çok güzel telefonlar :)

Merhaba Arkadaşlar, bu konuda isteklerinizi değerlendirmek istedim.
Faydalı olması açısından çalışmalar yapacağız.

Öncelikle, TWRP Recovery nedir? Root nedir? bu kavramları biliyor olmalısınız.

[Gizli içerik]

Öncelikle cihazın işlemcisi , stock recovery dosyası (yok ise boot dosyası) , android sürümü, varsa epey.com gibi cihazın tam bilgilerinin bulunduğu bir site.

Bu proje ilk defa tarafımızca gerçekleştirilmiş olup yorumlarda görüldüğü üzere birçok cihaza TWRP yaptık.
GSMTurkey Ar-Ge ekibi ile ilklere imza atmaya devam edeceğiz.
güzel konu başarilar

Geri
Üst Alt