TWRP Talebiniz mi var?

• Evet Talebim var, istiyorum

Kullanılan: 75 88.2%
  • Hayır Talebim yok, istemiyorum

Kullanılan: 10 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    85
Arkadaşlar bu modele bir türlü ne root bulabildim nede versiyon düşürebildim yardımcı olursanız mutlu oluruz.

Yazılım versiyon
Model: SM-J701F
Model name: SSP
Country:: Indonesia (XID)
Version Android: 8.1.0
Changelist: 14118408
Build date: Thu, 23 Aug 2018 09:47:46 +0000
Security Patch Level: 2018-06-01
Product code: XID
PDA: J701FXXU6BRH9
CSC: J701FOLE6BRH9

Recovery Dosyası
Epey Link
Ekli dosyayı görüntüle 452
Hocam şu an onun üzerinde çalışıyoruz tam 2 gündür uğraşıyoruz @Baris.Mizrakli ile benim aklımda bir fikir vardı onu yapmaya çalışıyoruz. Şu an çok az kaldı sona geldik sayılır. Mutlu haberi ilk bizim siteden biz duyuracağız. Takip edin siteyi çok yakında SM-J701F Android 8.0 U6 Android 7.0 U5 sürümüne düşüreceğiz.

Ekran Alıntısı.PNG
hocam böyle bir hata verdi ne yapmam gerek?

Hocam şu an onun üzerinde çalışıyoruz tam 2 gündür uğraşıyoruz @Baris.Mizrakli ile benim aklımda bir fikir vardı onu yapmaya çalışıyoruz. Şu an çok az kaldı sona geldik sayılır. Mutlu haberi ilk bizim siteden biz duyuracağız. Takip edin siteyi çok yakında SM-J701F Android 8.0 U6 Android 7.0 U5 sürümüne düşüreceğiz.
Mükemmel bir iş çıkartmış olursunuz hocam kolay gelsin sizlere.

Cihaz unlock kilitli diyor. İçimdeki bilgileriniz varsa yedek alın. Çünkü unlock yapmak gerekebilir. Unlock yaptığınız zaman telefon sıfırlanır. Tabi ayarlardan Gmail hesabından da çıkış yapmalısınız.

Sonra fastboot moddan fastboot oem unlock veya fastboot oem unlock-go komutu ile unlock yapabilirsiniz.

Diğer yöntem SP Flash Tool ile yükleme yapabilirsiniz. Scatter dosyasını ve recovery dosyasını yeni bir klasöre koyup yükleme yapın.

Cihaz unlock kilitli diyor. İçimdeki bilgileriniz varsa yedek alın. Çünkü unlock yapmak gerekebilir. Unlock yaptığınız zaman telefon sıfırlanır. Tabi ayarlardan Gmail hesabından da çıkış yapmalısınız.

Sonra fastboot moddan fastboot oem unlock veya fastboot oem unlock-go komutu ile unlock yapabilirsiniz.

Diğer yöntem SP Flash Tool ile yükleme yapabilirsiniz. Scatter dosyasını ve recovery dosyasını yeni bir klasöre koyup yükleme yapın.

Ekli dosyalar

• Ekran A1lıntısı.PNG
    Ekran A1lıntısı.PNG
    73.6 KB · Görüntüleme: 12
Bende şans yok galiba :D
Ayarlardan geliştirici seçeneklere gir usb hata ayıklama modu ve ön kilidi açma seçeneklerini aktif hale getir cihazı FastBoot mode al

Verilerin silinecek uyarıyorum.
fastboot oem unlock-go
Sonra .bat dosyasını çalıştır ya da
fastboot flash recovery m3twrp.img komutu ver.
(M3twrp.img dosyanin adı ne koyduğumu hatırlamıyorum)

Geri
Üst Alt