TWRP Talebiniz mi var?

• Evet Talebim var, istiyorum

Kullanılan: 75 88.2%
  • Hayır Talebim yok, istemiyorum

Kullanılan: 10 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    85
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TURKCELL T80 Cihazı İçin TWRP portlar mıssınız?

T80 recovery.img dosyası: recovery.img

Cihaz özellikleri: Turkcell T80

Şuan sizlere paylaştığım Recovery.img dosyası B04 e ait 2-3 gün önce 232 MB lık Bir güncelleme geldi. Fakat hala yeni Gelen Güvenlik Güncellemesinin romu ZTE sitesinde paylaşılmış değil.. dilerseniz ZTE firmasına mail atabilirim fakat Sitede Güncelleyecekleri için ve bu cihaz tam bilinmedik olduğundan süreç uzayabilir
[Gizli içerik]
Deneyecek iseniz şimdi yapacağım.

Sorun o işte.. OEM kilidini Kaldıramıyorum. Fail hatası veriyor.

Cihazın ayarlardan usb hata ayıklama açın ve varsa oem kilidini açın. Eğer cihazınızda bunlar açık ve hala hata alıyorsanız. O zaman cihazınıza yazılım yükleyin ve ardından format atın. İşlemleri tekrar deneyin mutlaka olacaktır.

[ÇALIŞMALARDA BAŞARILI OLAN RECOVERY'LERIN EKRAN ALINTILARI PAYLAŞILIRSA EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI Bİ NEBZE ÖDEMİŞ OLURSUNUZ]
GSMTURKEY.NET
Ailesi olarak;

Twrp Recovery olmayan cihazlara derleme ya da port yapıyoruz. Twrp ile cihazınıza istediğiniz gibi müdahale edebilirsiniz. Root yapabilirsiniz. Saglam yedeğini alıp pc'ye kaydedebilirsiniz.

Custom rom yüklemesi yapabilirsiniz. Kısacası TWRP candır. Yok cihazım root olmadı, yok twrp uymuyor, yok cihazım çöktü hepsinin çaresi twrp recovery dir. Konu altından istekte bulunursanız elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Bu Twrp yapım konusunda acele etmezseniz sevinirim. Bizimde işlerimiz oluyor zaman buldukça mutlaka dönüş yapılacaktır.

MediaTek İşlemci
Qualcomm SnapDragon
Samsung Exynos

Intel
Denerim derseniz farklı işlemcileri de inceleyebilirim

Gerekenler:
1. Cihazın Recovery.img dosyası.
2. İşlemci ve Cihaz bilgisi.
3. Varsa epey.com'dan cihazı bulup link verin.

Örnek: Vestel Venus Z10
SnapDragon 435 Android 7.1.2

Cihaz Özellikleri için TIKLA
Recovery Dosyası(Drive ya da Yandex Disk)

LG Q6
Yardımcı olabilirmisiniz

General Mobile GM 8(teksim)
Snapdragon 435 MSM8940 oreo 8.1
recovery dosyası ekim ota guncellemesine aittir
cihaz a/b partitiondur.

merhaba Barış elimde baska siteden aldıgım gm8e ait twrp recovery de var ama eski çekirdeğe ait. yanlız asıl skıntı decrypt data sorunu. twrp default pini kabul etmiyor sadece format datadan veya wipe datadan sonra userdata ya erişilebiliyor ve rom kurulumundan sonra twrpye donunce mevcut pin şifre patern kabul etmiyor ve yine data userdata data kısmına erisilemiyor bunu asmanın bi yolu varmı? dm verity flaslasam da olmuyor cihaz bootloop da kaliyor elimden ne gelirse denedim ama olmadı bu sorun nasıl asılabilir veya yeni çekirdek üstünde yeni twrp portuyla bişeyler yapılabiirmi

Snapdragon 435 MSM8940 oreo 8.1
recovery dosyası ekim ota guncellemesine aittir
cihaz a/b partitiondur.

merhaba Barış elimde baska siteden aldıgım gm8e ait twrp recovery de var ama eski çekirdeğe ait. yanlız asıl skıntı decrypt data sorunu. twrp default pini kabul etmiyor sadece format datadan veya wipe datadan sonra userdata ya erişilebiliyor ve rom kurulumundan sonra twrpye donunce mevcut pin şifre patern kabul etmiyor ve yine data userdata data kısmına erisilemiyor bunu asmanın bi yolu varmı? dm verity flaslasam da olmuyor cihaz bootloop da kaliyor elimden ne gelirse denedim ama olmadı bu sorun nasıl asılabilir veya yeni çekirdek üstünde yeni twrp portuyla bişeyler yapılabiirmi

Cihaza stock rom yükler yüklemez twrp recovery yükle. Ardından cihazı aç. Tam sistem açılacak gibi olunca cihazın power tuşuna bas. Şifrelemeyi yapamasın. Sonra cihazı aç. Şifreleme başarısız hatası alacaksın.
TWRP'ye gir Datayı vs sil. Sistem'i aç.

Ve kurtuldun :p

Teşekkür ederim Barıs yedek alıp ilk fırsatta deneyecegim su an o kadar cok program varkı cıhazda.. havoc gsi custom rom kulanıyorum cok basarılı sizede tavsiye ederim. Burada
bu listeyi mutlaka inceleyin derim twrp ve fastboot uzerinden kurulum yapabılırsınız. ayrıca yeni twrp ıstegımdeki bir amaç da cıhaz custom romlarda mevcut twrp ile bootlopda kalıyo ekim ota guncellemesiyle çekirdek surumu de degisti çunki bıseyler uyumsuz kalıyo. ben custom romları magisk patched boot ıle kullanıyorum gayet basarılı volte hariç nerdeyse hersey calısıyo bu sekılde. twrp skıntılıydı cunki yeni çekirdek uzerıne yeni twrp portuyla biseyler yapılırsa belkı sorunların asılabılecegını dusunuyorum.

Qualcomm Aynı Chipset Recovery Portlama Rehberi
bu konuyu neden goremiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt