Yardım UMT Tool Xiaomi Note 6 Pro Partitionları Okumuyor

• Konbuyu başlatan Mehmet4701
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet4701

xiaomi note 6 pro mıuı sürüm 10.0 umt tool partitionları okumuyor mıuı sürümü 10.0 olanı okumuyor resimdeki hatayı veriyor ama mıuı sürümü 9.6 olanda sıkıntı yok repair yapmak için modemst1 modemst2 fsg silecem ama okumuyor 9.6 rom indirdim ama atmadım sürüm düşürse susuyormus cihaz bi yardımcı olun ustalar ne yapayım sürüm düşürmekmi gerekiyor
20190126_103220[1].jpg

20190126_103152[1].jpg

sürüm düşürüp deneyin yetkili hesabınız varsa düşürüp tead partition yapabilirsiniz hesap yok ise iletişime geçebilirsiniz hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:
bootloader kilidi için 360 saat dedi bekleyecez bakalım

aynı sorun bendede var ustam sürümü geriyede cekemiyorum ne yapmam gerekiyor konu hakkında bilgisi olan ustalardan yorum bekliyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20190127_120444-min.jpg
    IMG_20190127_120444-min.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 14
mavilerde sürüm 9. olduğu için okuyor siyahlarda sürüm 10 olduğu için okumuyor sanırım bootloader kilidini açtıktan sonra twrp ile deneyecem bakalım

UMT Dongle sürümü yüksek Xiaomi cihazlarında böyle hata veriyor. Sürümü düşürmek gerekiyor ama cihaza anti rollback varsa sıkıntı oluyor. Anti rollback kontrolü için.

fastboot getvar anti

UMT Dongle sürümü yüksek Xiaomi cihazlarında böyle hata veriyor. Sürümü düşürmek gerekiyor ama cihaza anti rollback varsa sıkıntı oluyor. Anti rollback kontrolü için.

fastboot getvar anti
çözüm ne peki ustamm beklemek mi

bende cmd yazıp kontrol ettim anti :4 yazıyor

note 6 pro için hangi dongle önerirsiniz? umt bakıyordum ama miui10 dan sonraki yazılımlarda işe yaramıyor mu? yani umt almak matıklı mı?

Geri
Üst Alt