silivriserdar

Genel Moderator
c9b31fc83196f7c50737352c10ddd109.jpg

Şifre casper2641

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel V Tab Lite 3 cihazına ait stock rom paylaşacağım.

Yazılımı SP Flash Tool V5.1804 ile yükleme yapabilirsiniz. Benim de kullandığım bu cihaz hakkında daha fazla detay konu altından sorabilirsiniz.

Ayrıca bu cihaz için root paylaşımı da yapacağım.

Şifre casper2641

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler. güzel paylaşım.
Rica ederim. Vestel V Tab Lite 3 hala bende ama dokunmatik kırıldı. Cihaza twrp kurduk, root yaptık değişik yazılımlar yükledik en son çocuk yere düşürdü dokunmatik bozuldu.

Şimdi indiriyorum şifre varsa verir misin birde yüklemeyi nasıl yapacağım ayrıntı verebilir misin?
Dosya içine yükleme aracı bulunmaktadır. Yükleme aracı olan SP Flash Tool açın. Scatter kısmından yazılımda ki scatter dosyasını seçin download tıklayın ve cihazı kapalı şekilde sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Cihazınız bu şekilde aygıt yöneticisinde bağlantı noktalarında MTK olarak gözükmesi lazım.

Cihaz aygıt yöneticisinde gözükmüyor indirdiğim rardaki driver lar nasıl kuruluyor setup göremiyorum.

Arkadaşım driver lar nasıl kuruluyor windows 10 destekliyor mu ben dediğiniz gibi yapıyorum programı açıp dediklerinizi yapıyorum tableti kapalı bir şekilde pc ye bağladığımda şarj simgesi çıkıyor program hiçbir tepki vermiyor nedendir acaba?

Cihaz aygıt yöneticisinde gözükmüyor indirdiğim rardaki driver lar nasıl kuruluyor setup göremiyorum.
Arkadaşım driver lar nasıl kuruluyor windows 10 destekliyor mu ben dediğiniz gibi yapıyorum programı açıp dediklerinizi yapıyorum tableti kapalı bir şekilde pc ye bağladığımda şarj simgesi çıkıyor program hiçbir tepki vermiyor nedendir acaba?
Yazılımı yüklemek için azda olsa PC bilginizin olması lazım. Driver kurulumu, yazılımı yükleme gibi işlemeleri bilmeniz gerek. Anladığım kadarıyla daha önce hiç yazılım yüklemesi yapmamışsınız. Lütfen tabletinize daha fazla zarar vermeden yetkili teknik servise verin. İyi forumlar.

Arkadaşım ben rom ve root işlerini çok yaptım bu işlere meraklıyım benim xiaomi mi 6 telefonum var çok oynarım bu telefonla ama bu driver lar nasıl yükleniyor açıklama yapmak çok mu zor aygıt yöneticisinden sürücü güncellemesi el ile seçip indirdiğim driverlar gösteriyorum ama yükleme yapmıyor.

Arkadaşım ben rom ve root işlerini çok yaptım bu işlere meraklıyım benim xiaomi mi 6 telefonum var çok oynarım bu telefonla ama bu driver lar nasıl yükleniyor açıklama yapmak çok mu zor aygıt yöneticisinden sürücü güncellemesi el ile seçip indirdiğim driverlar gösteriyorum ama yükleme yapmıyor.
Anladım sizi ama bu işlerden anlıyorsanız zaten çözümü basit.

Windows 10 Digital imza devre dışı bırakmanız lazım. Sonrasında mtk driverları kurmanız gerekiyor. TeamViewer verirseniz bakayım. Yardımcı olayım.

Bunun iki nedeni var:
  • Ya driver doğru değil.
  • Ya da windows kurulduktan sonra ana kart bileşenlerinin driverleri tanıtılmamış. Benim tahminim ana kart driverleri.

Bunun iki nedeni var:
  • Ya driver doğru değil.
  • Ya da windows kurulduktan sonra ana kart bileşenlerinin driverleri tanıtılmamış. Benim tahminim ana kart driverleri.
Selam arkadaşım ben artık rom yükleme işinden sıkıldım olmayacak bana bir konuda yardımcı olabilirsen sevinirim.Tablet çalışıyor android sürümü 4.2.2 play store yok nasıl yüklerim yükledikten sonra bu sürümde çalışır mı?

Selam arkadaşım ben artık rom yükleme işinden sıkıldım olmayacak bana bir konuda yardımcı olabilirsen sevinirim.Tablet çalışıyor android sürümü 4.2.2 play store yok nasıl yüklerim yükledikten sonra bu sürümde çalışır mı?
Bu tabletin andoid sürümü 5.0.2 olan yazılımı var. Linkte Paylaştığımız yazılım.

Arkadaşım ben ne için uğraşıyorum oldu mu olmadı sizde yardımcı olamadınız bu sebeple bu sürümle uğraşacağım artık.

Arkadaşım ben ne için uğraşıyorum oldu mu olmadı sizde yardımcı olamadınız bu sebeple bu sürümle uğraşacağım artık.
TeamViewer ile bağlandım ama siz pc başında değildiniz nasıl yardımcı olmamı bekliyorsunuz? Bizim de işimiz gücümüz var. Tüm zamanınızı siteye ve size ayıramaz.

şifre nedir? neden herkeze özelden yolluyorsunuz şifreyi forumda ekli olması gerekmiyormu ?
şifreyi yazmışssınız ama inen dosya sorunlu arşiv bulunamadı diyor? yenileme şansınız varmı?
Ya okumasını bilmiyorsunuz yada gözlerinizde sorun var. Şifre bir üst mesajda yazıyor.

Yazılımı kendi cihazımda bizzat test ettim. Çok güzel çalışıyor.

Ard arda tekrar mesaj atarsanız siteden uzaklaştırılacaksınız.

c9b31fc83196f7c50737352c10ddd109.jpg

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vestel V Tab Lite 3 cihazına ait stock rom paylaşacağım.

Yazılımı SP Flash Tool V5.1804 ile yükleme yapabilirsiniz. Benim de kullandığım bu cihaz hakkında daha fazla detay konu altından sorabilirsiniz.

Ayrıca bu cihaz için root paylaşımı da yapacağım.

Merhaba verdiğiniz dosyalar dahilinde ben cihazıma rom atmama rağmen usb takınca vestel yazıyor 5 sn sonra yeniden kapanıp açılıyor bu sekilde sonsuz döngüde öneriniz nedir.

Merhaba verdiğiniz dosyalar dahilinde ben cihazıma rom atmama rağmen usb takınca vestel yazıyor 5 sn sonra yeniden kapanıp açılıyor bu sekilde sonsuz döngüde öneriniz nedir.
Recoevry moda girip sıfırlayın düzelir

Geri
Üst Alt