TWRP + ROOT Vestel Venüs V3 5020 TWRP Backup Yedek Dosya İsteği

Hocam meraba ilginize teşekkür ediyorum hani yedek dosya atacam demiştiniz yardımcı olurmusun teşekkür ler
Sana göndericeğim linkteki dosyayı kurmadan önce bir klasör daha oluşturup klasöre telefonunun bataryasında yazan imei numarasını yeni oluşturduğun klasörün adı olacak ve o klasöre sana gönderdiğim klasörü koyup öyle flash edeceksin dosyayı yandex'e yüklüyorum 1 saat sonra paylaşırım gözün arkada kalmasın merak etme açılışı ilk olacağı için 10 dk falan sürebilir merak etme açılacaktır ama ama root gideceği için bir daha super su kurman gerekecek

Hocam meraba ilginize teşekkür ediyorum hani yedek dosya atacam demiştiniz yardımcı olurmusun teşekkür ler
2019-01-13--03-24-26_WE162_VESTEL-TURKCELL_C033
Yedek dosyalar burda unutma yedeği kumadan önce bir klasör oluşturup adınada telefonun İMEİ numarasını yazacaksın verdiğim linkteki dosyayıda oluşturduğun klasöre atıcaksın sonra o klasöru TWRP/BACKUP klasörüne attıktan sonra yedeklemeyi flash edebilirsin.
~Umarım Yardımcı Olabilmişimdir Eğer Olabildiysem Ne Mutlu Bana ?~

Hayır hocam bilmiyorum telefon açılmıyor telefonun hali bu ses açma kapama filmini de kopardım uğraşmaktan

Ekli dosyalar

• 1548854235552-850990049.jpg
    1548854235552-850990049.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 23
Hayır hocam bilmiyorum telefon açılmıyor telefonun hali bu ses açma kapama filmini de kopardım uğraşmaktan
O zaman elimden bir şey gelmez bence değiştir telefonu telefon sal beni artık diyor resimde ? yada illa ben bunu kullanıcam diyorsan 50-70 tl ye tamirciye yaptır

Telefon şarj oluyorsa bilgisayarda çalışıyordur nasıl olabilirki hiç usb driver kurmayı denedinizmi

Geri
Üst Alt