Stock Rom Vestel Venüs V6 Qfil ile Stock Rom Yüklenmiyor

ogozee

Üye
Merhaba arkadaşlar, ben qfil ile stock rom yükleyemiyorum, her şeyi denedim yapamadım port görünmüyor bir türlü, yardımcı olabilir misiniz

yapacağın işlem nedir kullandığın yazılım hangisi

v6.jpg

bunu indir bu şekilde bağla olmassa haber ver

Son düzenleme:
bunu denedim olmadı aynen resimde gösterdiğiniz gibi yaptım her şeyi. ama hata alıyorum download fail firehose fail şeklinde bir hata, bazen de sahara fail hatası

bunu denedim olmadı aynen resimde gösterdiğiniz gibi yaptım her şeyi. ama hata alıyorum download fail firehose fail şeklinde bir hata, bazen de sahara fail hatası
portu görebiliyorum artık ama her şeyi doğru yapmama rağmen sahara fail ve download file hatası alıyorum :(

hatanın resmi şu şekilde, ne olur yardım edin denemediğim şey kalmadı yabancı türkçe her yeri gezdim her videoyu izleyip sunulan her çözümü denedim ama işe yaramıyor :(

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    115.2 KB · Görüntüleme: 16
hatanın resmi şu şekilde, ne olur yardım edin denemediğim şey kalmadı yabancı türkçe her yeri gezdim her videoyu izleyip sunulan her çözümü denedim ama işe yaramıyor :(
Selamlar,
Dosyalarda eksiklik olduğu için yükleme yapmıyor, romu yeniden indirin.

arkadaşlar sorunu çözdüm. qfil programını ayrıca yüklemedim sadece qpst nin son sürümünü yükleyip bin klasörü içindeki qfili çalıştırdım. daha sonra bilgisayarımdaki usb girişlerinden 2.0 olana kabloyu takınca yükleme yaptı. ben hep usb 3.0 girişlerine takıyormuşum kabloyu ondan olmuyormuş. sorunu bu şekilde çözdüm ilgilenenlere teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt