Yardım veux eng rom sonrası the system has been destroyed hatası

feyz34

Üye
veux direnç değişildi eng rom attım flash the system has been destroyed hatasına düştü cihaz hyperos rom vardı nasıl çıkarabilirim teşekkürler

Hangi bölgeye ait ise o bölgeye ait son sürüm hyperos atın açar. Bilmiyorsanız globalden başlayıp tek tek deneyeceksiniz. Ve mutlaka son sürüm olmalı.

Hepsini denediniz hala açmıyorsa cihaz henüz TGZ olarak yayınlanmamış bir OTA güncelleme sürümünü kullanıyordur bir hafta sonra kontrol edip baştan işlemleri yaparsınız.
Bu cihaz için işlem yapmadan önce mutlaka sürümü not edin.

Ek olarak VİP bölümümüzde destroyed riski olmadan işlem yapabilme yolu vardır.

Hangi bölgeye ait ise o bölgeye ait son sürüm hyperos atın açar. Bilmiyorsanız globalden başlayıp tek tek deneyeceksiniz. Ve mutlaka son sürüm olmalı.

Hepsini denediniz hala açmıyorsa cihaz henüz TGZ olarak yayınlanmamış bir OTA güncelleme sürümünü kullanıyordur bir hafta sonra kontrol edip baştan işlemleri yaparsınız.

sürümünü biliyorum ustam işlem yapmadan her cihazın sürüm fotoğrafını çekiyorum. Yalnız ustam ben buna repair yapacağım tekrar sürümünü attığımda açtı cihaz ben eng atarsam tekrar aynı arızaya düşer nasıl yapabilirim

ustam iki yakam bir araya gelse vip bölümünede katılacam sarı yazmışsınız şuan fark ettim işler git gide duruyor ne yapacağımı şaşırdım sıkıntı çok Allah benim durumda olan herkezin yardımcısı olsun

Anlıyorum. VİP üyelik için şuan durumunuz uygun değilse bile forum ana sayfasında bulunan numaralara ulaşıp ücretli profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Geri
Üst Alt