Çözüldü Xiaomi Mi 10 UMİ IMEI Repair

Sahibindende imei kayitli xiaomi mi 10 satan bir firma var diğrulugu nedir mesajima kayidi çıktı hocam ve kayitli oldugunu soylediler.
Satabilmek için olduğunu düşünüyırum bir sürü yazılımcı tanıdığım ve bir sürü xioami grupta satıcı tanıdıklarım var kesinlikle araştırdıklarını ama sonuca ulaşamadıklarını söylüyorlar herşeyi okey qcn yedek alma ve restore işlemlerinde takıldıklarını söyleyenler var qcn olmadan da bildiğiniz üzere repair olmuyor tek umut var bulunursa umt veya box yoksa xioami kaynak kod vermezse cihaz çöp olacak milletin elinde

Satabilmek için olduğunu düşünüyırum bir sürü yazılımcı tanıdığım ve bir sürü xioami grupta satıcı tanıdıklarım var kesinlikle araştırdıklarını ama sonuca ulaşamadıklarını söylüyorlar herşeyi okey qcn yedek alma ve restore işlemlerinde takıldıklarını söyleyenler var qcn olmadan da bildiğiniz üzere repair olmuyor tek umut var bulunursa umt veya box yoksa xioami kaynak kod vermezse cihaz çöp olacak milletin elinde
yalan değil doğrudur yapmışlardır. Bildiğim birisidir. Bana söyledi getir halledelim diye fiyatta verdi Ama format ve rom atınca siliniyor deyince biraz daha beklemeye karar verdim
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Sorun QPST cihazı görmüyor görse zaten hepsi olacak.

Son düzenleme:
Bu adamlar bu işi başardıysa eğer alkışlamak lazım. Değil Türkiye de Dünya da bir ilki başarmışlardır.

Bu adamlar bu işi başardıysa eğer alkışlamak lazım. Değil Türkiye de Dünya da bir ilki başarmışlardır.
Hocam o kadar abartılacak bir durum değil cihazın kaynak kodları paylaşılmazsa ve basit bir kaç farklı kod girilerek bir engel konulduğunda zaten kırmak imkansızlaşıyor birçok cihazı da firmalar imei atılsın diye bile bile açık kapı bırakır yada el altından kaynak kodu paylaşırlar normal bir durum tek sorun xioaminin bunu yapmış olması hiç beklenmiyen bir durumdu

yalan değil doğrudur yapmışlardır. Bildiğim birisidir. Bana söyledi getir halledelim diye fiyatta verdi Ama format ve rom atınca siliniyor deyince biraz daha beklemeye karar verdim

Sorun QPST cihazı görmüyor görse zaten hepsi olacak.
Hocam bence bahs ettiğiniz cihaz note 10 çünkü mi 10 için repair yok eğer varsa format atmayız olur biter

konu hakkında deneme yapan oldumu mi 10 veya mi 10 pro da imei repair yapabilen varmı?
Çift sim denemesi yapıldı sonuca ulaşıldı çift sim aktif

Bende çin versiyon 12gb lı model var. Hindistan romla çift sim aktif tepsiside çift sim girişli. Aynen denildiği gibi Qpst qfil umt eft pro hepsiyle denedim cihaz Qcn Okunmasına izin vermiyor diag açılıyor rootta filan sorun yok ama qcn çekilmiyor. Sorun burda başlıyor. Bi yöntemi olmalı bunun da galiba eng rom şart gibi. ama kısa sürede çözüleceğini düşünüyorum

Bende çin versiyon 12gb lı model var. Hindistan romla çift sim aktif tepsiside çift sim girişli. Aynen denildiği gibi Qpst qfil umt eft pro hepsiyle denedim cihaz Qcn Okunmasına izin vermiyor diag açılıyor rootta filan sorun yok ama qcn çekilmiyor. Sorun burda başlıyor. Bi yöntemi olmalı bunun da galiba eng rom şart gibi. ama kısa sürede çözüleceğini düşünüyorum
Sence birkaç aya çözülür mü

Sence birkaç aya çözülür mü

bence kernel tarafından engellenmiş durumda xiaominin snapdragon 865 li diag açılıp qcn okunabilen br modeli varsa bana atın kernel kodunu karşılaştıralım.Eksik olan modulu derleyip yeni kerneli flashlayıp deneyelim.Tabi önce bl kilidimin açılması için 6 gün beklemeliyim (poco f2)

bence kernel tarafından engellenmiş durumda xiaominin snapdragon 865 li diag açılıp qcn okunabilen br modeli varsa bana atın kernel kodunu karşılaştıralım.Eksik olan modulu derleyip yeni kerneli flashlayıp deneyelim.Tabi önce bl kilidimin açılması için 6 gün beklemeliyim (poco f2)

Dediğiniz Gibi Kernel Tarafından Bir Engel Söz Durumu Bizi Kurtarsa ENG Kurtarır En Kısa Zamanda ENG nin Çıkması Lazım

Merhaba Arkadaşlar Bugün Mersin de Çarşıda Cihaza İMEİ Atmak İçin Adam Aramaya Gittim Bir Telefoncu Cihaza Kalıcı Bir Şekilde İMEİ Atabildiğini Ve Attığını Söyledi Sizce Nasıl Yapmış Olabilir Bende Yaptıracaktım Ama 250 TL Gibi Bir Fiyat Verince Vazgeçtim ENG Romun Çıkmasını Bekleyeceğim Ama Adam Kalıcı Atmış Elinde Var

Hocam o kadar abartılacak bir durum değil cihazın kaynak kodları paylaşılmazsa ve basit bir kaç farklı kod girilerek bir engel konulduğunda zaten kırmak imkansızlaşıyor birçok cihazı da firmalar imei atılsın diye bile bile açık kapı bırakır yada el altından kaynak kodu paylaşırlar normal bir durum tek sorun xioaminin bunu yapmış olması hiç beklenmiyen bir durumdu

Hocam bence bahs ettiğiniz cihaz note 10 çünkü mi 10 için repair yok eğer varsa format atmayız olur biter

Çift sim denemesi yapıldı sonuca ulaşıldı çift sim aktif

gerçekten mi note 10 değil de mi10 (umi) yapabildiniz ise paylaşabilirmisiniz poco f2 pro da aynı kerneli kullanmakta.

Bu gerçekten doğru mu
İnternette Araştırma Yaparken Bir Yazılım Sitesinde Bir RAR Klasörü Gördüm Ad
Mi 10 5G V11.0.16.0 (Android version 10.0) Onarım IMEI Version Solution

Link var mı bakalım

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben Neden Açtığım Konuyu Sitede Bulamıyorum Bu Konu Başlığı Bana Ait

Mi 10 5G V11.0.16.0 (Android version 10.0) Repair IMEI Version Solution | Real Support Firmware

NOT!!! SİTE ÜCRETLİDİR İNDİRMLER İÇİN

Mİ10,POCO F2,Mİ10 ULTRA HEPSİ AYNI KERNEK VERSİYONUNU KULLANMAKTA Mİ10 İÇİN ÇÖZÜM ÇIKTI İSE POCO F2 İÇİN DE YAKINDIR MEVCUT FİRMWARE DA BİR DIAG KOMUTUNUN DAHA GÖNDERİLMESİ ŞART BİR NEVİ ŞİFRE GİBİ DÜŞÜNÜLEBİLİR.

hocam o siteye üye olup dosyayı bir indirip size atabilirim skrill hesabım doğrulannca :D bir denersiniz fake gibime geliyo amma
Ben Siteye Üye Oldum Ama Paralı Bir Şekilde Oluyor Sadece Onu İndirmek İçin 40 TL Civarı Bir Ödeme Yapmamız Lazım

Aslı astarı var mı acaba bu sitenin

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ee bende poco f2 aldırıyorum mardin nusaybinden çocuğun bana dediği burda bunlara imei atıyorlar ama telefonu kullanmak gerek kutusunu falan açmak gerek deyince bende atmadan gönderin dedim nasıl atıyorlar ozaman

Hade gözümüz aydın
IMG_20200901_222425.jpg

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt