ysfzyemr

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
Herkese merhaba, mi 11 Venüs modeli Miui 14 Dual sim IMEI repair işlemini başarı ile gerçekleştirdik.

Bu işlemde cihazınız miui 14 sürümünde çift sim olarak sorunsuz çalışır ve güncelleme alır.

İşlem başarısına dair resimler aşağıda paylaşılmıştır.

Herkese iyi çalışmalar dilerim...

photo_2023-05-13_19-47-14.jpg

photo_2023-05-13_18-16-54.jpg

photo_2023-05-13_18-16-55.jpg

Son düzenleme:
Herkese merhaba, mi 11 Venüs modeli Miui 14 Dual sim IMEI repair işlemini başarı ile gerçekleştirdik.

Bu işlemde cihazınız miui 14 sürümünde çift sim olarak sorunsuz çalışır ve güncelleme alır.

İşlem başarısına dair resimler aşağıda paylaşılmıştır.

Herkese iyi çalışmalar dilerim...

Ekli dosyayı görüntüle 19665

Ekli dosyayı görüntüle 19666

Ekli dosyayı görüntüle 19668
3.3 klık dirençli de söktüğümüzde miui 14 calısıyorum sebeke veriyor ama ses gelmıyor cıhazda senin çöüm nasıldı

Detaylı anlatım VIP bölümünde bulunmaktadır.​

Merhaba yeriniz nerede telefon numarası alabilir miyim

M2011K2G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba yeriniz nerede uzaktan bağlantı ile yapılabiliyor mu?

Merhaba yeriniz nerede uzaktan bağlantı ile yapılabiliyor mu?
Uzaktan bağlantı ile yapılamaz cihazın açılıp içindeki drencin değişmesi gerekiyor fakat nasıl bı forumsa bı türlü kimse ile temasa giremiyoruz Arkadaş konuyu açmış kaçmış

Uzaktan bağlantı ile yapılamaz cihazın açılıp içindeki drencin değişmesi gerekiyor fakat nasıl bı forumsa bı türlü kimse ile temasa giremiyoruz Arkadaş konuyu açmış kaçmış

bizi bulmak isteyen bulur yukarıda kocaman harflerle bi iletişim numarası var gözünüzden kaçtıysa belki bu yazıyı okuyarak bulabilirsiniz :D

ustam elimde aynı cihaz var miu 14.0.3 vardı direnci çıkardım eng rom yüklüyorum ama eng rom yüklenmiyor hep yarımkalıyor neden acaba

Merhaba , direnci hiç sokulmemis cihazla yapılabiliyor mu , yoksa direncin değeri mi değişecek ? Eng rom yükleyip IMEI repair yaptım ama eng romda bile şebeke vermiyor, orjinal qcn yükledim yine şebeke gelmedi, miu14 yukledigimde de kurulum yapılmadan yuvarlak dönmeye başlıyor resetliyor, yardımcı olabilecek varmı ?

Merhaba , direnci hiç sokulmemis cihazla yapılabiliyor mu , yoksa direncin değeri mi değişecek ? Eng rom yükleyip IMEI repair yaptım ama eng romda bile şebeke vermiyor, orjinal qcn yükledim yine şebeke gelmedi, miu14 yukledigimde de kurulum yapılmadan yuvarlak dönmeye başlıyor resetliyor, yardımcı olabilecek varmı ?
Merhaba hocam, bu işlemi gerçekleştirebilmek için direnç değişimi şart. Şu anda sizin cihazınızdaki kurulum ekranına gelmeden reset atıp recovery moduna düşmesi; direnç değiştirilmeden repair işlemi yapıldığı için.

Merhaba hocam, bu işlemi gerçekleştirebilmek için direnç değişimi şart. Şu anda sizin cihazınızdaki kurulum ekranına gelmeden reset atıp recovery moduna düşmesi; direnç değiştirilmeden repair işlemi yapıldığı için.
İlgiliniz için teşekkürler, direnci çıkartıp mi tamir yapacagiz ? Yoksa tekrar direnç takmamiz gerekiyor mu başka bı değerde ? Direncsiz de MIUI 14 yukledigimde edl moda düşüyor du

Geri
Üst Alt