Yardım Xiaomi Mi 8 Lite IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan Adonis
  • Başlangıç tarihi
A

Adonis

Merhaba arkadaşalar mi 8 lite ya nasıl imei atabilirim elimde umt ve yetkili mi hesabı var başka box larda mevcut yardımlarınız için şimdiden teşekürler.

Mi 8 lite İmei repair yapılmıyor, kesinlikle pasaport kaydı lazım

mi 8 ve mi 8 pro yapılmıyor diye biliyorum ama lite atılıyor diye söyleniyor.

pardon ama verdiğiniz işlem samsung cihazı için

Merhaba ben konuyu okudum da olayı anlamadım şimdi burada, sahte i... Olayı mı yapılıyor yoksa?

O linkteki ne oluyor tam olarak, anlamadım da

hocam söylediğim işlemleri yaptım ama herhangi bir sonuç alamadım

hocam söylediğim işlemleri yaptım ama herhangi bir sonuç alamadım
O linkteki ne oluyor tam olarak, anlamadım da
verdiğim yöntem marka model fark etmeksizin tüm cihazlara uyarlanabilir dostum tek yapman gereken cihazına xposed kurmak
Sevgili Üyeler oradaki konun altına bizzat tarafımca not düştüm lütfen okuyun yararınıza. Oradaki işlem NV partisyonlarında değişimi yapılmıyor görünen sayısal rakamı istediğiniz numara ile değiştirmeye yarıyor. Oradaki yapılan işlemde Repair İŞLEMİ yada Patch yapılmıyor.

Sevgili Üyeler oradaki konun altına bizzat tarafımca not düştüm lütfen okuyun yararınıza. Oradaki işlem NV partisyonlarında değişimi yapılmıyor görünen sayısal rakamı istediğiniz numara ile değiştirmeye yarıyor. Oradaki yapılan işlemde Repair İŞLEMİ yada Patch yapılmıyor.
Hocam çoğu cihaza çekim geliyor yıllardır kullandığım yöntem

hocam imei değiştiriyorum lakin servis gelmiyor sorun zaten ordaki rakamları değiştirdikten sonra servisin gelmesi

Kardeşim deneme uğraşma mi 8 lite şuan ki imkanlar dahilinde IMEI tamiri veya değişim olmuyor boşuna elindeki şebekeden de olma

Kardeşim deneme uğraşma mi 8 lite şuan ki imkanlar dahilinde IMEI tamiri veya değişim olmuyor boşuna elindeki şebekeden de olma
yedeklerim var merak etmeyin arkadaşlar imei değiştim fakat sıkıntı şurda şebekeyi bir türlü getiremedim umt ile reset efs yapıncada hata aldım etkili hesap girdiğim halde emmc dosyasını okumadı

Herhangi bir yöntem çıkmadı mı beklemedeyiz

Geri
Üst Alt