Yardım Xiaomi Mi 8 Lite IMEI Repair Yapıldı Şebeke Vermiyor

reis4747

VIP Üye
mi 8 lite efs sıfırladım qcn yazdırdım repair oldu ama şebeke olmadı şebeke çekmiyor tekrar yedek aldıklarımı yükledim orjinal imei oldu şebeke verdi olmuyor diye biliyorum bu cihazlar ama yapanlar varmış ikinci sime nasıl oluyor bilgisi olan aynı şekilde xiaomi not 7 falanda oluyormuş ücret karşılığıda yardımcı olabilecek varmı

Şöyle dene miracle 2.82 c***k var indir onu telefonda modemst1 st2 fsg fsc yi kodla sil orjinal qcn yi miracle den aç sadece IMEI iki yi yap IMEI 1 e 0 yaz sonra cihaza Yaz yeniden başlat sim tak 10 15 dakika bekle şebekr gelecek mi bir yerden duydum inşallah şebeke gelir:)

DENEYEN OLDUMU BİLGİ VEREBİLİRMİ

Bugün yada yarın max 3 gelicek onda deniyeyim olursa note 7 de çalışır

VIP Üyelik bölümünde bu konuları kısa zamanda açacağız.​

vip üyelik ne kadar hocam

Aslında çok değil çoğu siteden uygun. Bugün ücretli sitelere böyle bir şekilde üyelik almak isterseniz 500 TL aşağısı yok. Bizde bir çok sitenin ücretli kullanıcısıyız. VIP üyelerimize istedikleri dosyayı hemen veriyoruz. Normal kullanıcı için çok olabilir.​

hocam şu xiaomi anlatımını ve dosyalarını ücretli satsanız olmazmı çünkü telefoncu olmayıp kullanıcı olan kişi için pek işe yaramı bilmiyorum

Aslında çok değil çoğu siteden uygun. Bugün ücretli sitelere böyle bir şekilde üyelik almak isterseniz 500 TL aşağısı yok. Bizde bir çok sitenin ücretli kullanıcısıyız. VIP üyelerimize istedikleri dosyayı hemen veriyoruz. Normal kullanıcı için çok olabilir.
Hocam paketler eklenince VIP üyelik fiyatı arta mi yoksa paketler için ekstra ücret mi alınır?

Mi 9, Mi 8/Lite/Max3, Mi Mix 2S, Mi Mix 3, Mi 9T, K20 Pro, 9CC, 9CCe, Mi A3 vs, imei repair, tek fiyat, düz fiyat.

nerede yaptıracağım diye soranlar için

serdar usta şu xiaomi repair konusunu tek çatı altında toplasanız süper olur gecemiz gündüzümüz bu xiaomi cihazlar oldu helede bu repair mevzusu herkes bişey söylüyor kimi bu cihaz oluyor diyor kimi olmuyor diğeri yok sadece 2 sime oluyor diyor bilginiz vardır sizin abi şu cihaz şu şekilde olur diye paylaşırsanız süper olur tabi ücrete tabi tutun hakkınızdır

serdar usta şu xiaomi repair konusunu tek çatı altında toplasanız süper olur gecemiz gündüzümüz bu xiaomi cihazlar oldu helede bu repair mevzusu herkes bişey söylüyor kimi bu cihaz oluyor diyor kimi olmuyor diğeri yok sadece 2 sime oluyor diyor bilginiz vardır sizin abi şu cihaz şu şekilde olur diye paylaşırsanız süper olur tabi ücrete tabi tutun hakkınızdır
Aklımda tüm Modeller için böyle bir şey düşünüyorum. Bu ara yoğunum ilerleyen zamanlarda fırsat bulursam yapacağım.​

Geri
Üst Alt